12.02.2022 14:46

ЯКБИ ПРИКРАСИ МОГЛИ ГОВОРИТИ: ЮВЕЛІРНІ СПОСОБИ ЗІЗНАТИСЯ В КОХАННІ ВІД БРЕНДУ DODO

Тематична добірка, що скаже про найголовніше без зайвих слів.

Звісно, цукерки, листівки та квіти завжди будуть актуальними у День святого Валентина, але саме коштовний подарунок — найкращий спосіб показати своїй другій половинці, що ви її безмежно кохаєте. Аби допомогти вам із вибором, ми зробили тематичну добірку від ювелірного бренду DoDo, в якій є прикраси на будь-який бюджет і смак для вашого незабутнього свята.

Кожен ювелірний виріб DoDo передає ваші відчуття та емоції. Кожна золота й інкрустована коштовним камінням прикраса має щось сказати про її власника. Ці коштовності були натхненні природою та тваринами – звідси і назва, присвячена красивому птаху, якого, на жаль, вже не існує.

Шарми

Мабуть, найкращий подарунок, щоби розповiсти про свої почуття. Зазвичай ці ювелірні вироби є першим коштовним подарунком одне одному. Минає час, міцнішають почуття, а разом із ними зростає колекція прикрас DoDo, оскільки вони збирають дедалі більше підвісок, що доповнюють історію кохання.

Однією з найкращих речей ювелірних виробів Dodo є те, що вони означають різні речі для різних людей. Те, що ця прикраса розповість вам, є суто особистим, що робить ії дуже особливою.

Stellina

Зірвати для неї зірку з неба стало абсолютно реальним із колекцією Stellina. Особливість цієї колекції (втім, як і інших прикрас DoDo) у кастомізації.

Нову колекцію можна сміливо комбінувати із уже існуючими, поєднувати золото різних відтінків, так само як і різнокольорове каміння. До браслетів та підвісок можна додати фірмові шарми DoDo та зібрати своє сузір’я удачі з різних символів.

Lock

Пам’ятаєте той міст у Парижі, який довелося на якийсь час закрити через те, що закохані вішали на нього занадто багато замочків? Нова колекція LOCK від DoDo – прикраси у формі замку – є метафорою найміцніших почуттів, які переживуть і нудьгу, і побут, і стреси, і емоційне вигорання, і решту сучасних проблем.

Nodo (для нього та для неї)

Ще одна цінна якість ювелірних виробів DoDo полягає в тому, що вони підходять і для чоловіків, і для жiнок. Кожен може насолоджуватися мовою кохання та емоцій, що долає всі мовні бар’єри. У лінійці Nodo вузол є головним «героєм», який пов’язує дух інклюзивності із розкішним дизайном унісекс. «Сильніші разом» – головний меседж колекції.

За матеріалами jetsetter.ua

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом