16.07.2021 10:45

ВИГОТОВЛЕНІ ВРУЧНУ: КОШТОВНОСТІ З ХАРАКТЕРОМ ДОМУ GARAVELLI

Італійське ювелірне мистецтво у дії

Представлені у мережі бутиків il Cammeo

Як приручити хаос та обвести діаманти навколо пальця, добре знають і вміють спадкоємці та ювеліри італійського дому Garavelli.

Garavelli – бренд із віковою історією – розпочав свій шлях у Валенці, одному з ювелірних центрів Італії, у 1920 році. Його заснував віртуозний ювелір та бізнесмен Маріо Гаравеллі разом із зятем Сільвіо Кассолою. Альдо Гаравеллі, син засновника, був винятковим підприємцем та одним із перших італійців, які почали експортувати створені в Італії коштовності за кордон, зокрема до Америки.

Нинішні власники компанії Garavelli Елізабетта та її брат Стефано Моліна — це вже четверте покоління сім'ї засновника. Креативні творці та ефективні керівники пишаються сімейним бізнесом і заслуговують на похвалу своїх славних предків. Коштовності Garavelli сьогодні носять дружини президентів (Мішель Обама), видатні спортсменки (Серена Вільямс) та знаменитості (Селін Діон, Періс Хілтон).

Тріумф майстрів Garavelli закріплений міжнародними нагородами професійної спільноти. Вироби двічі отримували нагороди на конкурсі Couture Design Awards у Лас-Вегасі. У 2001 році — у категорії "Найкращий дизайн з діамантами", за "мереживну" колекцію Narciso, а в 2017-му браслет Little Chaos отримав нагороду як "Найкраща прикраса" у категорії діамантів з ціновим порогом не вище за $20 тисяч. У цьому витворі поєдналися вікові традиції та дух новаторства: широкий манжетний браслет із золота, покритий нанокерамікою чорного кольору. Прикраса нагадує сучасну архітектурну форму — така метафора виправдана сегментацією на квадрати, окреслені тонкою лінією діамантів.

Складний задум і віртуозність втілення отримали високу оцінку як журі, так і клієнтів. Компанія Garavelli розширила однойменну колекцію Little Chaos браслетами всіх кольорів золота та діамантів, каблучками такого ж фантастичного дизайну, що нагадують 3D-сітку з комп'ютерного програмування.

Прикраси, виготовлені з використанням нанокераміки, є і в колекції Face. Це виразні персні та кулони у вигляді жіночого профілю — маски з правильною формою носа та ідеально окресленими губами. Є лаконічні каблучки із золота з нанокерамічним покриттям, є варіанти з інкрустованими діамантами губами або обличчям повністю. Ефектні, стильні коктейльні каблучки йдуть у ногу з модою, обравши курс на авангард та залишаючись поза часом.

Нанокераміка грає головну роль у колекції Drago. Назва обігрується у ключовому елементі дизайну – сегментах луски міфічної істоти. Прикраси складаються з рухомих, майстерно поєднаних між собою золотих пластин, деякі з них покриті паве із діамантів. Метафора сили читається у великих формах, наприклад, у дизайні монолітного кольє-чокера або харизматичного розімкнутого браслета, широких каблучок та сережок.

У колекції Coil коштовності ніби закручуються навколо пальців, зап'ясть або мочок вуха. У ній представлені каблучки, браслети-пружини, сережки-кільця та підвіски. Їх поєднує мозаїчний малюнок розташування діамантів, причому не лише білих, а й коричневих – їх часто поєднують із чорним золотом. Є каблучки, які майстерно виготовлені з одно-, дво-, три-, п'ятирядної гнучкої спіралі, інкрустованої діамантами. Сяюча доріжка, оздоблена коштовними каменями, закріпленими в унікальну форму трикутника, створена на тій самій ювелірній фабриці, на якій були створені і перші коштовності бренда в 1920 році. Щодо традицій та якості вимоги дому Garavelli не змінюються, а передаються із покоління в покоління.

Колекція Eternity – повсякденна, базова та універсальна: це лаконічні каблучки, сережки, браслети та ланцюги, вкриті діамантовим мікропаве. "Вічність" у назві відображена у досконалій формі кола, що є основним у колекції. Але це був би не дім Garavelli, якби вони не обіграли форму по-своєму: у сережках змістили застібку на кілька градусів, так що в одному з ракурсів сережки виглядають ніби зламані в перспективі. Інкрустація діамантами не лише зовні, а й усередині доповнює оптичний ефект.

Легкі та витончені прикраси Boules. Центральною фігурою колекції є куля, всипана діамантами або сапфірами… Неймовірно виразно виглядають каблучки, підвіски та сережки-пуссети.

100-річчя ювелірного дому Garavelli припало на карантинний 2020-й, і тому свято відзначали у 2021-му, причому не лише в Італії. Компанія Il Cammeo, яка є ексклюзивним представником Garavelli в Україні понад 15 років, запросила спадкоємницю бренду та представницю сім'ї Гаравеллі у четвертому поколінні Елізабетту Моліна на сімейне свято в Україні.

До 100-річчя компанії майстри Garavelli створили комплект — кольє, сережки та браслет — із білого золота та діамантів. Кольє-рів'єра складено з діамантів 0,8 карат кожен, у центрі камінь розміром один карат (загальна каратність діамантів у кольє — 38,18).

Однак, щоб носити прикраси Garavelli, не варто чекати приводу. Приміряти та знайти свою прикрасу можна у бутиках офіційного представника в Україні — омпанії il Cammeo.

За матеріалами www.buro247.ua

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом