25.12.2021 14:12

ПОТАЄМНІ МРІЇ ДІВЧАТ У ЮВЕЛІРНИХ КОЛЕКЦІЯХ ПРОВІДНИХ ІТАЛІЙСЬКИХ БРЕНДІВ

Ексклюзивні прикраси від Pomellato, Chantecler, Giovanni Ferraris, Recarlo.

Н апередодні Нового року не залишається сумнівів, що саме ювелірна прикраса — найбажаніший подарунок, про який мріє кожна дівчина.

Шукаючи подарунок мрії, обов’язково обирайте щось насправді унікальне та досконале! Адже ваша обраниця — особлива і гідна мати виняткові прикраси, які підкреслять її індивідуальність і не будуть схожі на жодні інші у світі.

Мережа ювелірних бутиків Il Cammeo є офіційним представником в Україні найкращих італійських ювелірних будинків, кожен з яких має неповторний почерк, який підкорив світ: Pomellato, Giovanni Ferraris, Chantecler, Recarlo. Ви неодмінно зможете вибрати ту прикрасу, яка якнайкраще розкаже про ваші почуття. Адже вона не така, як усі. А тому й прикраси повинні бути особливими!

І, звичайно ж, кожна дівчина гідна мати коштовності, тож ювелірна прикраса — найкращий подарунок і самій собі. Таким чином можна підкреслети свій неповторний стиль та бездоганний смак. Саме прикраси дозволяють їй розставити акценти та грати з образами, змінюючи коштовності під певний стиль одягу, а також розповісти світові про те, що вона — не така, як усі, про те, що вона — унікальна.

GIOVANNI FERRARIS — традиції та інновації

Ювелірний будинок Giovanni Ferraris — втілення свіжого та неординарного погляду на дизайн прикрас. Володіти коштовностями — це справді задоволення, а мати унікальні витвори ювелірного мистецтва від маестро Джованні — означає бути причетним до великого!

Giovanni Ferraris — це своєрідні твори мистецтва, створені в самому серці ювелірного світу. Неперевершена італійська ювелірна майстерність робить фантастичні ідеї Джованні Фераріса особливими, перетворюючи їх на справжні об’єкти бажання.

Особливість колекцій бренду — інновації та застосування високих технологій у ювелірному мистецтві. Тут у кожному виробі все продумано до найменших дрібниць. Giovanni Ferraris — це краса дорогоцінного каменю, витонченість ліній та гармонія форм. Це інноваційні дорогоцінні шедеври, які оспівують традиційні цінності — красу природи та жінки, які настільки співзвучні.

POMELLATO, натхненний естетикою Мілану

Ювелірний будинок Pomellato — втілення виразної індивідуальності та неординарного підходу до ювелірного мистецтва. Саме Pomellato вперше в ювелірному світі застосував концепцію «прет-а-порте», представивши елегантні коштовності на щодень. Зрештою він став не лише улюбленим брендом жителів Мілану, а й справжнім законодавцем ювелірної моди у всьому світі, яким залишається і сьогодні — уже понад 50 років.

На думку дизайнерів Pomellato, прикраса має бути як красивою, так і функціональною, поєднувати сучасність та вічні цінності. Це принципи, якими бренд завжди керується під час створення своїх унікальних шедеврів. Уже понад 50 років будинок Pomellato — це вибір дівчат Італії та всього світу, яким важливо бути стильними щодня, саме тому прикраси бренду комфортні в носінні та ідеально доповнюють повсякденні образи, підкреслюючи її смак та стиль.

До речі, Pomellato — це не тільки те, що чоловік купує для своєї жінки, а й те, що жінка обирає для себе. Це те, що стає гарним втіленням вдячності та зізнанням у коханні самій собі, — жестом, що додає впевненості, дарує сили та радість.

CHANTECLER — символ удачі та щасливого життя

Коли йдеться про дорогоцінні подарунки до Нового року, які принесуть радість та незабутні емоції, адже їх сьогодні так не вистачає у нашому житті, тоді вашої уваги варті прикраси Chantecler. Нішевий ювелірний будинок Chantecler — приклад найвищої якості виконання та неповторного стилю made in Italy з бездоганним баченням краси та цінностями, які звернені до італійських ремісничих традицій. Уся краса та розкіш острова Капрі відбиті в дивовижних коштовностях, які стали символом щастя, процвітання та життя в дусі Dolce Vita у всьому світі! Уже понад 70 років прикраси Chantecler обирають знаменитості, зірки Голлівуду та ікони стилю.

Дзвіночки завжди були знаковими прикрасами будинку Chantecler. Виготовлені із золота, всипані діамантами, сапфірами, смарагдами, прикраси з колекції Campanelle — яскравий символ удачі, відомий у всьому світі. Ці милі дорогоцінні дзвіночки є шедеврами ювелірного мистецтва. Їх щодня можна поєднувати між собою по-різному. Це коштовності поза часом, що не виходять із моди, ідеально поєднуються з актуальним стилем casual, а їхні комбінації демонструють неповторний смак кожної жінки, її індивідуальність та настрій.

За стародавньою італійською легендою, дзвіночки втілюють радість, удачу та успіх.

Історія свідчить, що в 15 столітті Святий Мікеле спустився на землю, щоб допомогти бідному хлопчику-пастуху знайти його єдину вівцю. Святий зняв зі своєї шиї дзвіночок і подарував хлопцеві. «Візьми його, — сказав Сан Мікеле, — і завжди йди за його звуком. Він захистить тебе від усіх небезпек і принесе успіх». Даруйте дорогоцінні дзвіночки на щастя і нехай наступний рік для вашої близької людини буде легким, радісним та безтурботним.

RECARLO — діамант як втілення щирих почуттів

Якщо ваша обраниця віддає перевагу класичному стилю, а ви все ще в пошуку відповіді, який подарунок зробити їй під Новий рік, будьте впевнені, найбажаніший подарунок — це діамант у вишуканому обрамленні, створеному найкращими італійськими майстрами ювелірного будинку Recarlo. Тільки уявіть, з яким трепетом та приємним хвилюванням вона відкриє заповітну дорогоцінну коробочку! А що коли в цій коробочці буде не просто прикраса, а кільце, яке стане безмовною пропозицією руки та серця? Чи ще одним неймовірним гарним зізнанням у коханні? Адже говорити про свої почуття варто знову і знову. Що може бути романтичнішим у новорічну ніч?

Ювелірний будинок Recarlo пропонує безліч варіантів і стилів каблучок з єдиним каменем — ідеальна прикраса для пропозиції руки і серця, обручок eternity, а також кілець, іменованих «триніті» із трьома діамантами.

Діаманти найвищої якості є гордістю ювелірного будинку Recarlo, стаючи головною скрипкою елегантних колекцій. Красу діамантів доповнюють золото та платина, а лаконічний дизайн та унікальні, запатентовані форми закріплення підкреслюють їхню велич і дарують їм сліпучу гру. Ви носите на безіменному пальці не просто каблучку, а діамант, цінність якого з часом тільки зростатиме, як і ваше кохання.

Коштовності, їхнє неймовірне сяйво має магічну властивість відбиватися щастям в очах жінок по всьому світу. Подаруйте коханій незабутню мить — піднесіть найбажаніший і воістину неповторний дорогоцінний подарунок, коли вона так чекає на магію!

За матеріалами jetsetter.ua

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом