04.11.2021

ПРИКРАСИ, ПОДАРОВАНІ З ПРИЄМНОГО ПРИВОДУ: ІТАЛІЙСЬКИЙ ЮВЕЛІРНИЙ БРЕНД RECARLO

Anniversary Love

У білому кольорі 

Бренд Recarlo - впізнаваний сьогодні завдяки винятковій пристрасті до білого золота та діамантів – безпрограшної комбінації, коли йдеться про покупку подарунка для важливої події 

Дім Recarlo за більш ніж 50 років з невеликого сімейного підприємства виріс в один із відомих італійських брендів і впевнено зайняв нішу коштовностей, які дарують з нагоди заручин, весілля, ювілею або інших особливих подій, вартих того, щоб бути відміченими каменем більше за карат.

Особливо популярною, якщо справа стосується вираження глибоких почуттів, є колекція Anniversary Love. В культовій колекції форма серця обігрується не тільки в формі огранки каменів, але і в оригінальній запатентованій формі закріпки. «Багаторазове» повторення діамантових сердець посилює повідомлення про найсердечніші почуття і побажання. У Anniversary Love є підвіски у формі чотирилисника, складеного із пазлів-сердець, теніс-браслети, мініатюрні пусети, довгі сережки з каскадом діамантів у формі серця, а також більш класичні варіації.

Універсальною впізнаваністю та любов'ю в колекції користується каблучка Valentin Solitaire, дизайн якої побудовано навколо центрального каменю.

У 2021 році в колекції Anniversary Love з'явилися нові варіації теми вічного кохання: Contrarié та Incrocio. Якщо першою обігрується спіральний мотив вічного повторення, то другий — це замкнені кільця, перетин яких нагадує знак вічності.

Серед колекцій Recarlo особливе місце займає Blue Carpet Gallery: сім моделей каблучок для заручин із діамантами та сапфірами різних форм огранки: класичної, а також у вигляді серця, овала, восьмикутника, а також "маркіз" та "принцеса". Сапфіри - єдиний варіант кольорових дорогоцінних каменів, що присутній в колекціях Recarlo. «Порушники» білої палітри з'явилися невипадково і несуть додаткове смислове навантаження, нагадуючи колір останніх правителів Італійського королівства — Савойської династії.

У компанії Recarlo переконані: сімейні коштовності потрібно створювати, ґрунтуючись на принципах поваги до планети та людей. "Наша обіцянка вам" - програма сталого розвитку, прийнята компанією в 2021 році, спрямована на каталізацію позитивних змін у галузі.

Компанія, чия майстерня розташована в одному із ювелірних центрів Італії, Віченці, підтримує та розвиває культуру золотарства. Артизанальна майстерність культивується та передається новому поколінню майстрів. Бренд дотримується етичних норм виробництва, затверджених Responsible Jewellery Council, - їх сертифікат компанія отримала в 2020 році. Всі дорогоцінні камені в прикрасах відповідають вимогам Кімберлійського процесу (схема сертифікації, яка запобігає попаданню на ринок алмазів, що незаконно видобуваються і здобуті в зонах військових конфліктів).

Наразі брендом керує вже друге покоління: естафету батька-засновника Карло Ре прийняли сини Джорджіо та Паоло. Камені так само відбирають з особливою ретельністю у перевірених постачальників. Діаманти вагою понад 0,14 карата супроводжуються сертифікатом Центру гемологічного аналізу, в якому вказано характеристики каменю. “Прикраси Recarlo – це обіцянка кохання. Ми скріплюємо цю обіцянку, транслюючи кохання на всіх етапах створення коштовностей”, — каже Паоло Ре.

За матеріалами www.buro247.ua

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом