06.09.2021 09:22

ПОВНОТА КОЛЬОРУ: ЗА ЩО МИ ЛЮБИМО КОЛЕКЦІЮ З ОГОЛЕНИМИ КАМЕНЯМИ NUDO МІЛАНСЬКОГО ДОМУ POMELLATO

Колекції Nudo - 20 років

Представлена в il Cammeo

Новий сезон ювелірний дім Pomellato починає з найтеплішими емоціями та презентує колекцію Nudo Chocolate. В ній центральні камені «солодких» відтінків какао та молочного шоколаду – місячний камінь коричневого, помаранчевого та молочного кольорів – доповнені коричневими діамантами. Каблучки в трьох розмірах каменів і сережки, а також нова форма розімкнутого браслета з п'ятьма видами каменів - все це в оновленій колекції. У дизайні браслетів використана перевірена технологія Pomellato з'єднання двох каменів у центральному солітері, що дозволяє ефектно посилити відтінок каменю. Наприклад, благородний відтінок слонової кістки білого топазу підсилено підкладкою з перламутру, а блідо-рожевого кварцу – з халцедону. Є в колекції і прикраси із чорного обсидіана з чорними діамантами.

Приводом для презентації вражаючих новинок стало 20-річчя культової колекції Nudo. Саме завдяки цій колекції бренд досяг світової популярністі та сформував впізнаваний імідж.

Nudo ювелірного дому Pomellato - культова колекція з коштовними каменями, яка прелставлена у безлічі кольорових варіацій. Свою репутацію міланці здобули завдяки віртуозній роботі з каменями, для кожного з яких створюють особливу форму огранки, з ледь помітними косими фасетами. Така технологія дозволяє продемонструвати красу мінералів у повноті кольору. Топази, аметисти, празіоліти та різнокольорові кварці в ній обрамлені лаконічним обідком із золота, який здається практично непомітним: усю увагу привертають камені. Це досягається завдяки закріпці, запатентованій компанією: крапанів зовсім не видно, тож камінь виглядає відкритим - «оголеним».

За 20 років палітра Nudo розширилася неймовірно: від заледенілих коштовностей Nudo Gelé до теплої палітри молочних і димних кварців, від базової, з каменями середнього розміру, до мініатюрних версій. Під кожен тип зовнішності та образ можна підібрати правильний відтінок каблучок, сережок та підвісок.

Бренд Pomellato з моменту свого створення у 1967 році розвивався за своїм вектором, який згодом дуже вплинув на ювелірний смак сучасностого світу. Ювелірний дім ввів у ювелірний ужиток каміння на кшталт кварцу і топазу — їм відводилася головна роль у дизайні невеликих, зручних та легких у носінні повсякденних прикрас. Колір став візитівкою міланського ювелірного дому, ввібравши буржуазну естетику міста для його жителів, які люблять нетривіальні кольорові комбінації. Не дивно, що прикраси Pomellato – одні з найулюбленіших у міланців, що надає їм нескінченний запас «модності».

Кожна прикраса Pomellato створюється в ювелірному ательє в Мілані, де працює більше ста професійних майстрів. Вони - дорогоцінний актив бренда, адже високим рівнем виконання тут пишаються особливо. Для підтримки майстерності та передачі традицій золотарства разом із міланською школою Galdus Goldsmith Academy було розроблено програму Pomellato Virtuosi для професійних ювелірів.

З 2018 року Pomellato повністю перейшли на золото, яке видобувається із дотриманням принципів відповідального видобутку. В компанії пишаються, що вони стали першим прикладом такого рішення серед світових ювелірних брендів. Дім входить до складу корпорації Kering Group - піонера у питанні стійкого розвитку у сфері розкоші, що активно впроваджує рішення щодо зменшення негативного впливу на навколишнє середовище в рамках однієї з інноваційних систем оцінки Environmental Profit & Loss.

Бренд піклується не лише про екологію. У рамках публічних кампаній за участю світових зірок, від актриси Джейн Фонди до блогера Кьяри Ферраньї, Pomellato пропагують жіноче лідерство та сестринство. У менш публічних, але вкрай важливих ініціативах Pomellato підтримують організації, які захищають жінок, що постраждали від насильства, наприклад, вони працюють з одним із найбільших притулків для жінок — CADMI у Мілані.

Бренд створює прикраси для жінок і піклується про жінок. Переконатись у цьому можна у бутику il Cammeo, який є офіційним представником Pomellato в Україні.

За матеріалами www.buro247.ua

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом