08.09.2021 22:01

РІЧ ДНЯ: КОШТОВНІ СУЗІР'Я STELLINA ІТАЛІЙСЬКОГО БРЕНДА DODO

До зірок!

Сяяти кожен день

Осінній сезон ювелірний бренд DoDo починає з оновленої колекції Stellina, яка вперше була представлена 1995 року. У новій інтерпретації представлено 10 прикрас, які традиційно доповнені грайливо танцюючими зірками.

У новій колекції сузір'я з рожевого золота, зібрані зі звичних та міні-версій, а також створено коштовний «Чумацький Шлях».

Форми прикрас обіграють найменування колекції. Каблучки і браслети ніби закручуються навколо пальців і зап'ясть, як зірки, що розкидані по небосхилу. Спіральні композиції вінчає Полярна зірка з діамантовим паве. Всі базові форми прикрашені сузір'ями із трьох зірок.

Прикраси задумані таким чином, що з ними ви можете грати, підбираючи новий варіант носіння щодня. Є прикраси-трансформери - наприклад, браслет на бавовняному шнурку: його можна пов'язати на зап'ясті, щиколотці або шиї як чокер. Довжину кольє можна регулювати, пересуваючи зірку на фіксаторі.

Сережки можна носити по одній і в парі, а для ефекту асиметрії підходять: вигнута за формою мочки вуха каффа і шандельєри із зоряним каскадом.

Нова лінійка, як і інші коштовності DoDo, виготовлена з екологічної сировини. Адже DoDo входить до конгломерату Kering Group, який є одним з лідерів у напрямку сталого розвитку у сфері люксу та моди. У колекціях використовується золото, перероблене або здобуте у сертифікованих шахтах, що відповідає міжнародним стандартам прозорості.

Особливість нової колекції, як і всіх прикрас DoDo, – у кастомізації. Нову колекцію можна сміливо комбінувати з уже існуючими, поєднувати золото різних відтінків, а також камені різних кольоріві. До браслетів і підвісок можна додати фірмові милі шарми DoDo, збираючи свою колекцію із різних символів: підвісок у вигляді сонечка, чотирилистника, півмісяця чи птаха додо, на честь якого бренд і отримав свою назву.

За матеріалами www.buro247.ua

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом