Ювелірний бутик Il Cammeo відкрив свої двері в Києві! Тут представлені ексклюзивні прикраси кращих ювелірних Будинків! Завжди пам'ятайте - коштовності скажуть більше ... Нехай вони і безсловесні, але такі красномовні!

Із радістю повідомляємо, що бутик Il Cammeo відкрив свої двері у Львові!

Запрошуємо Вас насолодитися унікальною колекцією коштовних прикрас від найкращих ювелірних брендів світу, що ексклюзивно в Україні представлені в мережі Il Cammeo!

Перший бутик Il Cammeo, який був відкритий компанією в 2011 році, розташувався на центральній вулиці Дніпра, далеко від суєти - в історичній частині міста. Тут Ви з легкістю і комфортом зможете зануритися в тонкий процес вибору ювелірних прикрас, насолоджуючись красою кожної з них в затишній обстановці бутика!

Бутик Il Cammeo в Харкові був відкритий в 2015 році на центральній і найкрасивішій вулиці міста - вулиці Сумській. Це дуже просторий бутик, де Ви зможете зануритися в світ гармонії, забувши про все і насолоджуючись істинною красою унікальних прикрас з нашої ювелірної колекції.

У 2012 році бутик Il Cammeo був відкритий в торгово-розважальному комплексі Cascade Plaza, який розташований в серці сучасної частини Дніпра, на самому красивому і модному бульварі міста - Катеринославському.

Сьогодні бутики італійського ювелірного бренду Dodo розташовані в найбільших містах і головних столицях світу, а в 2020 році і в самому центрі Києва на вул. Заньковецької, 4 відкрив свої двері перший в Україні франчайзинговий бутик Dodo!
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом