СПАДЩИНА ПОКОЛІНЬ
15.01.2021

СПАДЩИНА ПОКОЛІНЬ

Стаття в журналі LITTLE EDITOR № 2

Сімейні цінності - це те, що ви прищеплюється своїм дітям з ранніх літ. Адже саме дивлячись на вас, слідуючи вашому досвіду, діти вчаться жити ... Купуючи для себе і своїх дітей дорогоцінні камені, пам'ятайте, що саме так ви зберігаєте нерозривний зв'язок поколінь - передаєте виховання, культуру, традиції через дорогоцінні скарби - те вічне, що буде цінним сьогодні, завтра, завжди ...

У жовтні 2020 року на аукціоні Sotheby's в Гонконзі пішов з молотка діамант вагою 102,39 карата. Винятковий овальний діамант D-кольору був проданий за 15,7 млн доларів США. Діамант належить до рідкісної підгрупі, що становить менше 2% всіх коштовних каменів, відомої як Тип IIA. Камені цієї групи є найбільш чистими і часто мають виняткову оптичну прозорість. Уявіть тільки - бездоганний овальний діамант був отриманий з алмазу масою 271 карат ... До речі, за всю історію на аукціонах було продано тільки вісім білих діамантів кольору D чистоти F або IF вагою понад 100 карат.

У цієї події є своя дивовижна історія - ще в 2019 році діамант овальної форми вагою 88,22 карата пішов у приватну колекцію після того, як невідомий чоловік з Японії придбав його за 13,7 млн доларів. Камінь, названий «Зірка Манамі», став подарунком для дочки колекціонера. І ось відданий батько знову заявив про себе на аукціоні в Гонконгу, купивши той самий бездоганний діамант вагою в 102,39 карата за 15,7 млн доларів. Цей камінь був названий на честь другої дочки покупця - «Зірка Майко».

Задумайтесь, наскільки батько важливий в житті кожної дівчини! Адже саме через стосунки з батьком дівчинка будує своє спілкування з чоловіками. Саме завдяки батьку вона усвідомлює свою цінність, унікальність, неповторну красу. Шановні чоловіки, дорогі татка, завжди балуйте своїх принцес і завжди будьте для них прикладом того чоловіка, риси якого вони будуть шукати в своєму майбутньому обранцеві. Подаруйте своїй дочці першу прикрасу - перший в її житті діамант ... І повірте, вона завжди буде про це говорити з щирою гордістю і нескінченною радістю в серці!

Якщо вам здається, що світ змінюється, - дійсно, це так ... Безумовно, сьогодні, коли планету наздогнала пандемія, пріоритети в суспільстві змістили свій вектор в бік справжніх цінностей, а економічна ситуація і тенденції ринку дозволили зрозуміти, що залишається актуальним і буде таким. Ми в черговий раз переконалися: дорогоцінні камені - це те, що вічно, те, що було, є і буде. І сьогодні на аукціонах заможні люди планети, як і раніше, купують самі рідкісні дорогоцінні камені, привласнюючи їм імена дочок і створюючи унікальну спадщину для майбутніх поколінь.

Інвестуючи сьогодні в діаманти й інші дорогоцінні камені, ви не просто зберігаєте свій капітал, трансформуючи його в більш компактний формат, ви забезпечуєте своїм дітям передачу цього фінансового капіталу. Адже діаманти назавжди зберігають свою вартість і можуть бути продані в будь-якій точці світу. Важливо саме грамотно купити камінь, оскільки лише 5% з усіх видобутих дорогоцінних каменів є гідними того, щоб називатися інвестиційними.

Прищеплюйте правильні цінності дітям - вчіть відрізняти головне від другорядного, відрізняти те, що зберігає вартість, від нав'язаних must-have. Адже прикраси з дорогоцінними каменями - це те, що буде актуально завжди. Заможні люди всього світу інвестують в дорогоцінні камені, оскільки це єдине, що залишається цінним, незважаючи ні на що. У кожній країні своя валюта і своя економіка ... Але весь світ говорить на зрозумілій для всіх мовою діамантів. Це те, що дійсно має ціну! Це те, що дозволить назавжди зберегти ваші заощадження! Це те, що гідне називатися спадщиною поколінь! Це вічні цінності!

Текст: Ірина Омельченко

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом