СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ ТА СПАДЩИНА ПОКОЛІНЬ
05.05.2022

СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ ТА СПАДЩИНА ПОКОЛІНЬ

Стаття в журналі SUMMER BOOK BY EDITOR 2021

Формуйте свої сімейні цінності, збирайте фамільні реліквії, створюйте традиції та передавайте у спадок прикраси з коштовними каменями, адже саме вони ніколи не втратять свою велич, а навпаки – з роками їх цінність і вартість лише зростатимуть.

Кожне покоління збирає свої цінності та прагне залишити спадщину для наступного – залишити частинку себе, залишити пам'ять про себе та своє життя. Хтось вважає, що треба інвестувати в емоції. Так, це важливо – жити повним життям, отримувати насолоду та задоволення. Тільки навряд чи ваші емоції передадуть щось цінне вашим дітям і допоможуть змінити їх життя на краще.

Життя невпинно триває, а покоління змінюють одне одного... Чи замислювалися ви, що пов'язує ці покоління? Адже часом те, що здається нам цінним і важливим сьогодні, може виявитися зовсім не потрібним через 10-20 або 30 років... Нерухомість, автомобілі і навіть бізнес, який ми будуємо, – цевсе тимчасове, але є те, що є вічним, непохитним, непорушним... 

Коштовності та коштовні камені – ось що навіки не тільки збереже цінність, а й відобразить найважливіші події та особливі миті вашого життя!

І якщо дітям можна передати досвід життя і навчити їх якомусь ремеслу, то онукам... Онукам залишиться лише пам'ять, що ви були в їх житті... А щодо правнуків, швидше за все, їм залишаться тільки розповіді про вас...

Окрім цього, ювелірні прикраси з великими дорогоцінними каменями – це ще й своєрідний страховий фонд... Адже життя непередбачуване, і наша місія зберегти те, що колись може допомогти нашим дітям та онукам. В якій би країні вони не перебували, завжди і всюди, за всіх часів та в усьому світі ювелірні прикраси зберігають свою вартість. Вони легко транспортуються і завжди можуть бути перевезені до країни, яку виберуть ваші нащадки.

ТРАДИЦІЇ ТА СКАРБИ КОРОЛІВСЬКИХ СІМЕЙ

Найяскравішим прикладом збереження фінансів та історії цілих династій є ювелірна спадщина королівських сімей, яким вдається попри все зберігати унікальні скарби для майбутніх поколінь століття за століттям.

Так, найважливіша прикраса в колекції «сучасної принцеси» – герцогині Кейт Мідлтон раніше належала принцесі Діані, якій колись представили на вибір більше десяти прикрас, і вона обрала каблучку, що нагадувала знамениту брошку королеви Вікторії – з білого золота з цейлонським сапфіром Royal Blue в оточенні 14 діамантів круглої огранки. Ця каблучка так подобалася Діані, що вона носила її аж до офіційного розлучення, коли її довелося залишити королівській сім'ї.

Ще одна з найвідоміших прикрас принцеси Діани – її знаменита тіара. Вона була створена ще 1914 року придворними ювелірами для королеви Марії Текської. Тіара якийсь час належала королеві Єлизаветі II, а потім вона подарувала прикрасу принцесі Діані на її весілля. Королівська тіара «Вузлик кохання королеви Мері» виконана з білого золота і прикрашена діамантами та перлинами. Її вартість може сягати 2 мільйонів доларів. Зараз знамениту тіару носить герцогиня Кембріджська Кейт Міддлтон.

У спадок Кейт перейшла і неймовірна діамантова тіара, прикрашена 888 діамантами. Вона отримала її у подарунок від Єлизавети II напередодні весілля, а самій королеві цей дорогоцінний аксесуар дістався від батьків на повноліття.

Улюблена ж прикраса самої королеви Єлизавети II – «Тіара дівчат Великої Британії та Північної Ірландії». Вона отримала її в подарунок на весілля від бабусі Марії, якій тіару також подарували на честь аналогічної урочистості в 1893 році. Сьогодні Єлизавета II найчастіше носить саме цю тіару і навіть зображена у ній на державних печатках та валюті.

На жаль, не всі королівські династії змогли зберегти унікальну спадщину. У 1928 році ювелірний дім Cartier створив для махараджі Патіали - Бхупиндара Сінгха - кольє з 5 діамантових ниток, в центрі якого виблискував жовтий діамант De Beers форми «груша» з вражаючою вагою 234.65 ct. Окрім того у ювелірному шедеврі можна було виділити сім великих діамантів вагою від 18 до 73 карат та кілька бірманських рубінів. На створення такої унікальної прикраси пішло 3 роки… Це було справді унікальне кольє, яке востаннє бачили у 1941 році на фото сина махараджі Ядавіндре Сінгхі, а приблизно у 1948 році воно зникло зі скарбниці Патіали.

Дорогоцінні камені – це найстабільніший еквівалент для збереження коштів, особливо коли йдеться про довгострокову перспективу.

Були в історії інші приклади, коли унікальні прикраси правлячих династій, зберігши свою цінність і примноживши її, були продані на аукціонах через століття. Так, у 2011 році тіара Henckel von Donnersmarck поставила світовий рекорд вартості тіари, проданої на аукціонах за всю історію. Торги відбулися на аукціоні Sotheby's, де дорогоцінна прикраса була продана за 12,7 мільйонів доларів. А створена тіара була далекого 1900 року на замовлення німецького принца Гвідо Хенкеля фон Доннерсмарка. Будучи, мабуть, найбагатшою людиною Німеччини в той період, він обрав як подарунок для своєї дружини – російської аристократки Катарини Слєпцової, тіару з 11 ідеально підібраними колумбійськими смарагдами вагою близько 500 каратів… Погодьтеся, саме завдяки таким унікальним прикрасам ми можемо дізнатися про історію великого кохання!

Красивих історій життя, які були б зафіксовані в таємничому та благородному сяйві коштовних каменів, світ пам'ятає не так багато, але кожна із них воістину особлива і нагадує нам про те, що саме коштовності дозволяють залишити свій слід у вічності. Саме через дорогоцінні камені ми маємо можливість вивчати історію цілих сімей із покоління в покоління.

Не залишається сумнівів і в тому, що дорогоцінні камені – це найстабільніший еквівалент для збереження грошових коштів, особливо коли йдеться про довгострокову перспективу. Уявіть тільки, ваш правнук з радістю прийме цей подарунок крізь покоління, крізь роки та десятиліття... І, можливо, продавши дорогоцінний камінь і отримавши стартовий капітал, він зможе здобути освіту або відкрити свій бізнес.

Збирайте те, чим володітимуть ваші майбутні покоління – те, що було, є і буде цінним! Створюйте традиції дорогоцінних подарунків до ювілею, до дня народження вашої сім'ї, до появи вашої дитини на світ, до першого її ювілею.

І якщо у вашій родині свято і ви стоїте перед вибором, що подарувати, без вагань обирайте в якості подарунка коштовності! Збирайте те, чим володітимуть ваші майбутні покоління – те, що було, є і буде цінним! Створюйте традиції дорогоцінних подарунків до ювілею, до дня народження вашої сім'ї, до появи дитини на світ, до першого ювілею... Уявляєте, які почуття переповнюватимуть вашу дитину, коли у свої 20-30 років її мама передасть їй фамільні коштовності, за якими можна прочитати історію життя не одного покоління?

Прищеплюйте дітям правильні цінності! Вчіть їх з наймолодшого віку відрізняти цінне від нав'язаних must have. Колись ваші діти, онуки та правнуки триматимуть вашу прикрасу в руках, розповідаючи історію вашого життя, розповідаючи про вас і дорогоцінні подарунки, які ваш чоловік дарував вам, висловлюючи своє захоплення вашою красою, виявляючи щедрість, шляхетність і великодушність. І про те, що ви, у свою чергу, змогли зберегти їх і передати у спадок. А тепер уже третє, четверте, п'яте покоління сім'ї з гордістю володіє цією великою спадщиною! Адже кожна історія кохання воістину унікальна – спогади про першу зустріч, про пропозицію руки та серця, весілля викликають хвилюючі та неймовірні емоції! Нехай ваші діти збережуть їх разом з історією вашого життя, втіленою в чудових коштовностях!

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом