ПРИКРАСИ MADE IN ITALY
04.05.2022

ПРИКРАСИ MADE IN ITALY

Обирайте найкраще!

Стаття в журналі EDITOR № 21

Як часто ви купуєте прикраси? Я думаю, ви погодитеся зі мною в тому, що цей процес завжди вимагає особливої уваги і в прикрасі важливо все: від дизайну та якості виконання до характеристик коштовного каменя та репутації продавця. Адже створені з дорогоцінних металів та дорогоцінних каменів ювелірні прикраси мають назавжди зберегти свою цінність… А тому якщо й обирати коштовності, то виняткові, створені найкращими ювелірними майстрами у світі – прикраси made in Italy!

Як і за всіх часів, у сучасному світі актуальним залишається правило: якщо годинник, то swiss made, а якщо прикраси, то made in Italy. І це правда не лише тому, що саме італійські ювелірні будинки мають світову популярність. Але ще й тому, що протягом століть в Італії створювалися та працювали школи дизайну та ювелірного мистецтва. В Італії ювелір – це людина, яка перш за все здобула освіту… І саме в Італії традиції ювелірної майстерності передавалися від батьків до дітей, тут розроблялися та успішно застосовувалися унікальні технології обробки золота, огранки та закріпки дорогоцінних каменів.

У всьому, чого торкається рука італійських майстрів, відчувається тонке почуття смаку, яке вбирають італійці з молоком матері. Про це без зайвих слів говорить неперевершена архітектура італійських міст – Міланський собор, Сикстинська Капела та Собор Святого Петра у Ватикані, Фонтан Треві, Пантеон та Колізей у Римі, Собор Санта-Марія-дель-Фьоре у Флоренції… Цей перелік можна продовжувати нескінченно, як і захоплюватися неперевершеними шедеврами, що були створені великими італійськими творцями: Леонардо да Вінчі, Мікеланджело Буонарроті, Сандро Боттічеллі, Рафаель, Тіціан… Сьогодні, як і за всіх часів, італійські художники та дизайнери задають тренди світової моди, а значить – і створюють найкращі у світі прикраси! І саме італійські ювелірні майстри використовують в прикрасах не лише традиції, а й інновації, створюючи свої коштовності не просто гарними та оригінальними, а й високотехнологічними!

ТРАДИЦІЇ І СПАДЧИНА ПОКОЛІНЬ

Особливе місце у житті італійців займають сімейні цінності та зв'язок поколінь. Італійські ювелірні фабрики та сімейні мануфактури передають майстерність, досвід та найцінніше – традиції сім'ї, які потім продовжують діти та онуки засновників. І тут дуже яскравим прикладом є ювелірний дім Garavelli, адже компанії 2020 року виповнилося вже 100 років. Вона була заснована прадідом сьогоднішніх власників – Elisabetta та Stefano Molina, які шанують традиції та розвивають свій фамільний бренд.


Кожна прикраса Garavelli – це справжній витвір ювелірного мистецтва. Це те, що ніколи не втратить актуальність і не зможе бути «відтвореним умільцями», які створюють копії... Унікальність дизайнерської думки, традиції та спадщина сім'ї, високі технології, складність та бездоганність виконання – все це відрізняє коштовності made in Italy від прикрас, нав'язаних та створених конгломератами.

Прикраси made in Italy особливо красиві і є такими не тільки тому, що над їх створенням працюють найкращі італійські дизайнери та ювелірні майстри, але ще й тому, що для їх створення використовують виключно найкращі у світі дорогоцінні камені найвищої якості. І коли йдеться про великі дорогоцінні камені найвищих характеристик, вартих того, щоб стати не тільки інвестицією, а й спадщиною для цілих поколінь, слово за італійським ювелірним домом Lombardi by New Italian Art, ім'я якого відоме на всіх континентах, а шедеври були по праву удостоєні найпрестижніших нагород: De Beers Diamonds International Awards, Las Vegas Couture Awards…

Так, якщо ви обираєте прикраси Lombardi by New Italian Art із сапфірами, то це неодмінно будуть найкращі сапфіри, що володіють унікальним кольором – Royal Blue, якщо прикраси з рубінами, тоді обов'язково вони матимуть колір Vivid Red або Pigeon Blood, а якщо прикраси з рідкісними великими смарагдами, це будуть колекційні смарагди Vivid Green походження Colombia або Zambia…

Lombardi by New Italian Art – це ювелірний бренд з бездоганною репутацією, аристократ у ювелірному світі, який присутній на всіх міжнародних виставках, у тому числі в США, орієнтуючись та наполягаючи на високій якості ручної роботи протягом усієї своєї історії, як і належить бренду, що пишається своєю можливістю створювати унікальні коштовності в Італії (Валенці) під лейблом made in Italy.

ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ ЮВЕЛІРНОГО МИСТЕЦТВА

Чи ми замислюємося, коли дивимося на ювелірну прикрасу, скільки майстрів працює над її створенням? Коштовності made in Italy – це найвища якість виконання! Над створенням кожної прикраси працює не одна людина, а ціла команда професіоналів, адже для італійських майстрів це ціла наука! Це справді мистецтво!


Тільки уявіть, десять людей різних професій працює над створенням кожної прикраси Giovanni Ferraris від етапу появи ідеї на папері до виготовлення дорогоцінного виробу: дизайнер, 3D-дизайнер, дизайнер-моделлер, дизайнер, що розробляє модель з воску, ливарник, ювелір, сортувальник дорогоцінного каміння, закріплювач, полірувальник і звичайно ж сам маестро Джованні Фераріс, який самостійно відбирає дорогоцінні камені для своїх шедеврів і контролює створення прикраси на кожному його етапі… Скільки праці та сил вкладено у створення кожного такого витвору! Недарма коштовності ювелірного дому Giovanni Ferraris були удостоєні величезної кількості престижних нагород на міжнародних ювелірних виставках, серед яких особливе місце займає Las Vegas Couture Show в США. Вже кілька разів на виставці в Лас-Вегасі було відзначено саме колекцію з титану, яка знову і знову підтверджує майстерність та високу якість виконання made in Italy.

Кожна нова ідея для ювелірів Giovanni Ferraris – це виклик самим собі. Так, бренд є одним з небагатьох, хто працює з титаном та має патенти на системи, які використовує у своїх прикрасах. У його колекціях такий складний у роботі, незламний титан перетворюється на вишукані ювелірні шедеври, набуваючи яскравих кольорів та неймовірних форм – пелюсток, дорогоцінних метеликів колекції Titanium.

Варто відзначити, що титан легший, але при цьому міцніший за золото, а це дозволяє ювелірним майстрам грати з вражаючими об’ємами. Крім того, тільки уявіть, титан може набувати різних відтінків (синій, зелений, жовтий, рожевий), а також має здатність запам'ятовувати форму пальців та зап'ясть, чим і скористалися ювеліри в процесі створення каблучок та браслетів-пружин з культової колекції Twist.

РОБОТА З ПОВЕРХНЕЮ ЗОЛОТА

Сьогодні увійшли в моду золоті поліровані поверхні. І тут слід виділити знакові коштовності Pomellato із колекції Iconica, що відзначені великою кількістю золотих поверхонь у сережках, жорстких браслетах, oversized-каблучках і, звичайно ж, ланцюгах. Що ж до останніх, ювелірний дім Pomellato став законодавцем моди в їх дизайні. Адже для бренду ланцюги – це не слідування трендам, а знаковий мотив, який ювеліри Pomellato застосовують з моменту заснування компанії.


У створенні прикрас із полірованою поверхнею золота також особливого успіху досяг ювелірний дім Marco Bicego. Адже саме у Marco Bicego поверхня золота отримала унікальну фактуру, яка нагадує шовкове полотно в колекціях Lunaria, Africa або поверхню з ефектом гітарної струни в колекціях Masai, Marrakech. Це коштовності, які безпомилково впізнаються у всьому світі.


Коштовності створені насамперед для того, щоб прикрашати, виділяти та підкреслювати індивідуальність... І саме прикраси від італійських ювелірних домів здатні зробити це особливо тонко. У всьому світі носити прикраси made in Italy – це певний статус, це задоволення володіти справжніми витворами мистецтва, привілей володіти винятковим.


Я дуже хочу вірити, що українські ювелірні компанії матимуть змогу досягти такого рівня майстерності у виконанні ювелірної роботи, як це зробили італійські бренди. Адже, крім маркетингового ходу під гаслом «купуй українське», в прикрасах завжди має бути основа – унікальність та цінність!


Ювелірні традиції made in Italy – справді унікальні та особливі! Адже хто, як не італійські дизайнери, вміють відчувати стиль та передбачати моду? Хто, як не італійські ювелірні майстри, бездоганно втілюють неперевершені ідеї в найкращих у світі коштовностях, рівних яким у світі не було, немає і ніколи не буде! Завжди обирайте найкраще! Обирайте прикраси, які назавжди збережуть свою цінність, які створені для вас з любов'ю руками найкращих італійських майстрів. Володійте винятковим!

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом