ЮВЕЛІРНІ ВИСТАВКИ 2021
05.05.2022

ЮВЕЛІРНІ ВИСТАВКИ 2021

від Америки до Європи...

Стаття в журналі EDITOR № 23

Світ повертається до життя та підлаштовується під нові умови, продиктовані пандемією. Так, у 2021 році пройшла не лише виставка Vicenzaoro в Італії, але й уперше після початку локдауну виставка Couture у Лас-Вегасі. Незважаючи на те, що обидві виставки проходили з низкою обмежень, вони мали великий успіх, що пояснюється, безумовно, високим інтересом з боку ринку та, відповідно, попитом на ювелірні прикраси… Можна сміливо стверджувати, що в період пандемії суспільство відчуло необхідність у спілкуванні та потребу прикрашати себе!

LAS VEGAS COUTURE 2021

З 24 по 26 серпня відбулася перша після 2019 року виставка Couture у Лас-Вегасі. Особливим попитом на виставці в США завжди мають прикраси італійських ювелірних домів, які на цю подію через обмеження приїхати не змогли (до 1 листопада європейці не могли в'їхати до Америки без 14-денного карантину). Тому переважно це була виставка американських компаній, які створюють прикраси. Ті італійські компанії, які все ж таки знайшли можливість приїхати, а це Roberto Coin, Marco Bicego, Leo Pizzo, Crivelli, Antonini, відзначили підвищений попит на боку американському ринку.

Прикраси made in USA дуже відрізняються від прикрас made in Italy. Це абсолютно різні стилі та різна якість ювелірної роботи. У їхньому дизайні грає роль насамперед ментальність, а відповідно, стиль життя та уподобання жінок. У США переважають прикраси з жовтого золота, менше діамантів і більше металу... Можна відзначити такі тренди, як велика кількість полірованих поверхонь, кулони у формі медальйону, які сьогодні носять одночасно по 2-3, багато великих браслетів – 3-4 на одному або двох зап'ястях. Стиль casual – так можна охарактеризувати прикраси made in USA, причому чим більше прикрас в одному образі, тим краще та яскравіше образ… Але були представлені й, звичайно, великі діаманти! Адже саме тут народилася традиція робити пропозицію, даруючи каблучку з діамантом, і чути відповідь: «Я згодна!». На виставці було і кілька компаній, які продають прикраси з кольоровими діамантами: рожевими, синіми, зеленими, адже американські жінки, як і весь світ прагнуть володіти ексклюзивними прикрасами.

VICENZAORO SEPTEMBER 2021

З 10 по 14 вересня в Італії відбулася щорічна виставка Vicenzaoro. У Віченцу, здавалося, з'їхалася вся Європа. Такої кількості відвідувачів виставки не було з 2011 року. Підвищений інтерес до ювелірного мистецтва відзначають усі учасники події. Замовлень було розміщено стільки, що передані у вересні - вони будуть виконані лише до Нового року!

Що вплинуло на підвищений попит? Безперечно, причин кілька. По-перше, локдаун у кілька етапів, під час якого люди були позбавлені можливості спілкування та виходу у світ. Далі, небажання зберігати гроші у паперовому еквіваленті, а також бажання прикрашати себе та відчувати себе особливою – жити та насолоджуватися емоціями, відчувати життя у всіх його проявах.

Якщо говорити про прикраси з великими каменями, підвищеним попитом на виставці в Італії користувалися прикраси з великими діамантами, сапфірами, рубінами, особливо з дорогоцінним камінням понад 3.00 ct. Ювелірні будинки не очікували, що попит буде таким високим, оскільки попередня виставка Vicenzaoro була скасована в січні 2021 і була проведена лише у вересні 2021... І незважаючи на те, що багато ювелірних домів не представили великий вибір нових колекцій, а інші все ж таки у своєму дизайні більше пішли в класику, хочу відзначити прикраси ювелірного будинку Roberto Coin та їхню нову колекцію Princess Flowers, в якій використовується малахіт, онікс та перламутр. Стильні прикраси колекції, незважаючи на досить великий розмір, ідеальні на кожен день: вони тонко доповнять ваш стиль і підкреслять почуття смаку.

Витончена дорогоцінна квітка – в основі колекції Princess Flower ювелірного дому Roberto Coin... Створені із золота та унікальних декоративних деталей відомі прикраси колекції, наче квіти, що розпустилися в саду! Скручена золота нитка, що характеризує все сімейство коштовностей Princess, присутня у внутрішній структурі кожної квітки, увінчаної сяйвом діамантів...

Успіх на виставці отримала нова колекція ювелірного дому Utopia – бренду, який відомий на весь світ своїми прикрасами з перлів... Особливий інтерес до перлів говорить про те, що мода циклічна, і перли знову піднімаються на вершину модного Олімпу... Варто відзначити, що в тренді сьогодні кольє з перлів, які носять у довжині сотуара з перлинами різних відтінків та з плавним переходом – ефектом деграде. Так, у намисто з білих та чорних перлів перехід створено через сірий колір… До речі, класичні, на перший погляд, перли чудово поєднуються з модним сьогодні трикотажем і твідом.

Багато ювелірних домів вирішили не брати участь у виставці, а організували свої приватні виставки тільки для партнерів. Pasquale Bruni, Leo Pizzo, Lombardi, New Italian Art, Chantecler, Chimento, Recarlo, Marco Bicego – всі ці ювелірні будинки провели закриті зустрічі та запросили своїх офіційних представників до штаб-квартир та бутиків.

Ювелірний дім Pasquale Bruni представив нові колекції з особливою урочистістю – 12 вересня у самому серці Мілана, у розкішному готелі Principe di Savoia. Велична будівля готелю, створена в дусі Італії ХІХ століття, відома сьогодні на весь світ! Адже саме тут зупинялися знаменитості та монархи: Єлизавета II, Мадонна, Джордж Клуні, леді Гага... На 10 поверсі готелю, у президентському номері, який більше нагадує резиденцію, на гостей чекали не тільки чудові коштовності, тут розташувався цілий перформанс, що полягав у демонстрації того, яку важливу роль у житті жінки відіграють прикраси!

Вишукані колекції Pasquale Bruni Giardini Segreti, Goddess Garden, Aleluia, Giardini Vento Atelier гармонійно поєднуються між собою та відзначені впізнаваним, єдиним почерком. В основі дизайну за традицією – дорогоцінні квіти та пелюстки, адже жінка та квітка так тонко доповнюють один одного!

Італія завжди була і залишається центром багатовікових традицій ювелірного мистецтва, рівних якому немає у світі… Так, сімейні цінності, знання, досвід та майстерність, що передаються від батьків до дітей, – формула успіху та унікальна риса ювелірного дому Leo Pizzo, який у 2021 році святкує своє 50-річчя... І ми мали честь бути серед запрошених на урочисту презентацію нових колекцій бренду у триповерховий ювелірний бутик у самому серці Мілана.

Натхненні красою сімейних коштовностей, які передаються з покоління в покоління, дивовижні витвори ювелірного будинку Leo Pizzo відрізняються найвищою майстерністю, стилістичним розмаїттям і пишністю своїх форм.

Вишукані дорогоцінні квіти та геометричні фігури, діамантові водоспади та витончене коштовне мереживо з нотою італійського темпераменту Leo Pizzo огорнуть жіночий образ витонченістю, чуттєвою чарівністю та неймовірним шармом. Досить один раз побачити коштовності Leo Pizzo, щоб закохатися в них назавжди і переконатися в тому, що це справді витвори ювелірного мистецтва, які своїм коштовним сяйвом торкаються жіночої душі.

Коли йдеться про великі дорогоцінні камені найвищих характеристик, вартих стати не тільки інвестицією, а й спадщиною для цілих поколінь, слово ще за одним італійським ювелірним домом – Lombardi by New Italian Art, ім'я якого відоме на всіх континентах, а шедеври були по праву удостоєні найпрестижніших нагород – De Beers Diamonds International Awards, Las Vegas Couture Awards… Презентація колекцій ювелірного дому Lombardi by New Italian Art відбулася у show-room, де були представлені прикраси з великими та рідкісними коштовними каменями. У колекції бренду ви знайдете прикрасу на будь-який смак від класики до модерну. При цьому кожне з них це одночасно і must have, і надійна інвестиція. Адже якщо білі діаманти, то кольори D, E, F, G, якщо сапфіри, Royal Blue, якщо рубіни, то Pigeon Blood …

По всьому світу компанія Lombardi by New Italian Art знаходить найкращі камені, висуваючи найвищі вимоги до їх якості. Крім того, до всіх великих центральних каменів у колекціях ювелірного дому додаються сертифікати гемологічних інститутів HRD, GIA, GUBELIN, SSEF, GRS і, звичайно ж, сертифікати самого ювелірного дому, як гарантія надійної закріпки каменів та неповторного дизайну від ювелірних майстрів дому.

Якщо говорити про глобальні тренди, можу зазначити, що в усьому світі сьогодні почалося активне застосування титану в дизайні ювелірних прикрас. Цю тенденцію можна було бачити і на виставці в США, і на виставці в Італії... Тобто світ сьогодні прагне чогось нового. І саме титан, працювати з яким може далеко не кожен ювелірний дім, адже це ціле мистецтво, дозволяє створювати прикраси великих форм і при цьому дуже легкі, комфортні за вагою, адже це дуже важливо, особливо в дизайні сережок.

І коли йдеться про використання титану, тут варто згадати унікальні прикраси ювелірного дому Giovanni Ferraris, який створює неймовірні витвори мистецтва з титану. Слава про них поширилася у всьому світі – Європа, Америка і навіть Азія.

Такий складний у роботі і незламний титан у руках майстрів Giovanni Ferraris перетворюється на вишукані ювелірні шедеври, набуваючи форм яскравих кольорів, пелюсток, дорогоцінних метеликів.

Вся справа в тому, що титан легший, але при цьому міцніший за золото, а це дозволяє ювелірним майстрам грати з вражаючими об’ємами. Крім того, тільки уявіть, титан може набувати різних відтінків (синій, зелений, жовтий, рожевий), а також має здатність запам'ятовувати форму пальців та зап'ясть, якою ювеліри скористалися при створенні каблучок та браслетів-пружин з культової колекції Twist. Недарма саме ювелірний дім Giovanni Ferraris отримав багато престижних ювелірних нагород, серед яких – нагорода за перше місце у конкурсі Couture Design Awards.

Тільки тоді, коли є можливість бачити прикраси, створені ювелірами з різних континентів, можна стверджувати, що обираєш найкраще об'єктивно. І сьогодні я можу з упевненістю говорити про те, що прикраси made in Italy – це про красу, професіоналізм ювелірів і найкращі коштовні камені, які італійські майстри використовують у своїх витворах. Це історія про те, що буде гарно вчора, сьогодні, завтра, завжди!

Обираючи прикраси, завжди віддавайте переваги тому бутику, колекції для якого відбирає гемолог - професіонал, який знає все про якість коштовних каменів.

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом