13.01.2021

КОШТОВНОСТІ, ЯКІ ОБИРАЮТЬ ЗНАМЕНИТОСТІ

Ювелірні прикраси, втілюючи істинне благородство і справжню велич, мають дивовижні властивості ... Вони здатні без слів розповісти про смак і статус їх щасливої ​​володарки ... Погляньте лиш на червоні доріжки церемоній - ікони стилю і найкрасивіші жінки планети створюють образи, в прагненні виразити свою індивідуальність і обирать кращі в світі коштовності від провідних ювелірних будинків, які сьогодні офіційно представлені саме в мережі ювелірних бутиків Il Cammeo!

Pasquale Bruni, Pomellato, Roberto Coin, Garavelli, Marco Bicego, Chimento – і це ще не повний список знаменитих брендів, офіційним представником яких в Україні є мережа бутиків Il Cammeo! З моменту заснування компанії професіонали Il Cammeo відвідують провідні світові ювелірні виставки, завдяки чому мають можливість надавати покупцям завжди актуальний і кращий в світі вибір ювелірних прикрас.

Співачки Ріанна та Дженніфер Лопес, а також колишня перша леді США - Мішель Обама в коштовностях Pasquale Bruni

Чи замислювалися Ви коли-небудь, яке основне призначення коштовностей? Звичайно ж, прикрашати жінку, розставляючи акценти і привертаючи увагу до тієї чи іншої частини її тіла! Робити її образ незабутнім! Ювелірні прикраси - головний аксесуар в житті жінки! Потрібно лише грамотно вибрати і тонко завершити ними образ! Без сумнівів, це ціле мистецтво, якому варто вчитися!

Актриса Діта фон Тіз, а також моделі Алессандра Амбросіо і Наомі Кемпбелл в коштовностях Pasquale Bruni

Жінка і її коштовності ... Володіння ними дарує жінці якусь неймовірну силу, радість, захоплення, блиск в очах! Володіти дорогоцінною колекцією з рідкісними дорогоцінними каменями - безумовне бажання кожної жінки! Адже це історія її життя!

Блогер Кьяра Феррані, актриса Кейт Бланшетт і fashion-редактор журналів Vogue Анна Делло Руссо в коштовностях Pomellato

Розглядаючи фото з червоних доріжок і сторінок глянцевих журналів, можна з упевненістю сказати, що цінність прикрас - в їх унікальності, а краса жінки - в її яскраво вираженій індивідуальності!

Співачка Селена Гомес, колишня перша леді США Мішель Обама, ведуча Опра Вінфрі в коштовностях Roberto Coin

Носити коштовності - справжнє задоволення для кожної жінки, а дарувати їх їй і бачити захоплення в її очах - ще більше і ні з чим незрівнянне задоволення ... Саме тому в усі часи великим жінкам, кінодівам чоловіки в подарунок підносили саме коштовності! Адже люблячий чоловік бажає бачити свою жінку красивою і щасливою! Він бажає пишатися тим, що може дозволити вибирати для своєї жінки найкраще! Адже вона - його відображення, вираження його статусу, а тому гідна володіти винятковим!

Актриса Пріянка Чопра, співачка Бейонсе, модель Тіна Кунакі вибирають коштовності ювелірного дому Marco Bicego

Саме прикраси підкреслюють красу жінки! Саме вони є «першою скрипкою» в її образі! І мова йде зовсім не про нав'язаних must-have в fashion-індустрії, а саме про ті прикраси, які притаєно виражають індивідуальність!

Колишня перша леді США Мішель Обама, співачка Селін Діон, чотириразова олімпійська чемпіонка з тенісу Серена Вільямс вибирають прикраси ювелірного дому Garavelli

В епоху царювання трендів віддавайте перевагу унікальному - вибирайте індивідуальність і кращі дорогоцінні прикраси! І Ви завжди будете ловити на собі захоплені погляди оточуючих!

Модель Адріана Ліма, співачки Дженніфер Лопес і Леді Гага вибирають прикраси ювелірного дому Chimento

Збирайте свою унікальну колекцію ювелірних прикрас з рідкісними дорогоцінними каменями! Дозвольте собі розкіш володіти винятковим і пам'ятайте - коштовності скажуть більше ...

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом