5-РІЧЧЯ БУТІКА IL CAMMEO У ХАРКОВІ
09.05.2021

5-РІЧЧЯ БУТІКА IL CAMMEO У ХАРКОВІ

Спеціально до 5-річчя ювелірного бутіка Il Cammeo в Харкові пройшла виставка прикрас знаменитих ювелірних будинків Pomellato, Mattia Cielo і Lombardi by New Italian Art! В урочистій атмосфері всі гості свята мали можливість насолодитися ексклюзивним дизайном і кращими дорогоцінними каменями в ексклюзивних ювелірних шедеврах ... Ювелірний бутік Il Cammeo в Харкові вперше відкрив свої двері 5 років тому на центральній і найкрасивішій вулиці міста - вулиці Сумській. З тих самих пір команда бутика несе високу естетику і бездоганний смак, представляючи ювелірні прикраси кращих в світі ювелірних будинків в місті Харкові!

У бутіку Il Cammeo продумано все для того, щоб ви мали можливість вибирати краще, володіти винятковими і найактуальнішими коштовностями. Саме тут ви зможете зануритися в дивовижну атмосферу - острівець Італії в Україні ... Тут з трепетом зібрані наймодніші італійські ювелірні доми, кожен з яких несе особливу філософію і володіє унікальним почерком, який вже підкорив серця найстильніших дівчат планети ...

В урочистій атмосфері вперше в Харкові були представлені колекції ювелірних будинків Mattia Cielo, Lombardi by New Italian Art і законодавця моди в ювелірному світі, улюбленого ювелірного бренду мешканок Мілана - Дому Pomellato. Гості свята мали змогу приміряти коштовності з найновіших колекцій, насолоджувалися витонченою естетикою бутика і вишуканим фуршетом від ресторану Nikas.

P.S. Ювелірний бутік Il Cammeo дякує вам, дорогі клієнти, за ці дивовижні 5 років разом і можливість бути причетними до особливих миттєвостей вашого життя! Пам'ятайте, що ювелірні прикраси дуже важливі в житті жінки. Завжди доповнюйте свій образ коштовностями, а кращі з них ви неодмінно знайдете в бутіку Il Cammeo.

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом