20.12.2021

6-РІЧЧЯ БУТИКА IL CAMMEO У ХАРКОВІ

Грудень – це особливий час, коли всі загадують бажання та час, коли ці бажання збуваються! І саме у грудні 6 років тому вперше відчинив свої двері ювелірний бутик Il Cammeo у Харкові, представивши прикраси найкращих у світі ювелірних домів у самому серці міста!

Команда бутика та його клієнти зібралися у ресторані Nikas голосно та яскраво відзначити цю урочисту подію – особливу не тільки для бутика, а й для кожного гостя. Адже вже 6 років особливі моменти життя кожного клієнта бутика супроводжуються такими жаданими покупками та коштовними подарунками від Il Cammeo!

Спеціально до такої значущої події вперше у Харкові бутик Il Cammeo представив нову колекцію Nudo Chocolate знаменитого ювелірного дому Pomellato, ім'я якого голосно звучить у всьому світі вже понад 50 років!

Улюблений бренд мешканців Мілана та законодавець ювелірної моди – ювелірний дім Pomellato з першого погляду підкорив поціновувачів ювелірного мистецтва в Україні: спочатку у Дніпрі та Києві, а тепер і у Харкові! Гості мали змогу насолодитися не лише культовими колекціями бренда Nudo, Iconica, Brera, а й новою колекцією Nudo Chocolate, що була представлена у Харкові вперше!

Найкращі у світі коштовності, вишукана атмосфера, запальні мотиви у виконанні оркестру, теплі слова та щирі посмішки гостей, розіграш значущих подарунків (у тому числі, коштовних, серед яких – кольє-трансформер від бренда Dodo з колекції Stellina) і незабутніх емоцій… І, звичайно ж, неймовірний торт, на піку якого – каблучка з колекції Pomellato Nudo Chocolate, – ідеальне завершення урочистого святкування!

Ювелірний бутик Il Cammeo дякує всім гостям вечора за цю красиву зустріч, довіру протягом уже 6 років та любов до захоплюючого світу ювелірних прикрас!

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом