25.09.2021

БРАНЧ З ЮВЕЛІРНИМ ЕКСПЕРТОМ ІРИНОЮ ОМЕЛЬЧЕНКО

Коштовності – це найкращий привід, щоб зустрітися у самому серці Києва – в бутику Il Cammeo, де зібрано найкращі італійські ювелірні бренди! Саме тут, 22 вересня у вишуканій атмосфері, де представлені коштовності, що підкорюють серця з першого погляду відбулася зустріч з гемологом та СEO мережі Il Cammeo Іриною Омельченко.

Оскільки минулого разу зустріч у Києві трансформувалась у спілкування в режимі online, цього разу гості мали можливість зустрітися з Іриною віч-на-віч, щоб ще більш глибоко поринути у чарівний світ – світ ювелірного мистецтва!

Коштовності є тим вічним, що пов’язує між собою цілі покоління! Але важливо, щоб кожна прикраса, яку Ви обираєте була унікальною, створеною руками найкращих ювелірних майстрів із використанням найкращих у світі коштовних каменів! А щоб Ваш вибір був правильним Вам необхідно керуватися не навязаними трендами та не обирати must-have, а керуватися знаннями, якими володіє саме гемолог!

Саме тому сьогодні мережа Il Cammeo є єдиною в Україні компанією, колекції для якої обирає гемолог із освітою відразу трьох європейських інститутів. Уявіть собі, більше 14 дипломів та більше 10 років досвіду у виборі прикрас – для того, щоб ви мали можливість не просто купувати коштовності, а володіли виключно найкращими в світі екземплярами, що ніколи не втратять свою цінність! Вони будуть цінними та актуальними назавджи!

Як відомо, прикрас багато не буває. Бо саме вони роблять Вас особливими, підкреслюючи індивідуальність та статус. Тож всі гості бранчу мали можливість приміряти прикраси та обрати саме ті, які до смаку та ідеально пасують саме їх образу та стилю. Крім того, всі запрошені задавали питання гемологу та отримали розгорнуті відповіді про світ коштовних каменів – про те, в які камені варто інвестувати, які прикраси є дійсно цінними, а які лише є тимчасовим трендом модного світу, а також про синтетичні камені, що не мають нічого спільного з натуральними коштовними каменями.

Ми дякуємо всім гостям за участь у нашому заході! Дякуємо за цікаві питання та захоплюючу бесіду! Ми завжди раді бачити Вас у наших бутиках!


Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом