01.11.2021

СВЯТКУВАННЯ СТОРІЧЧЯ ЮВЕЛІРНОГО ДОМУ GARAVELLI У ХАРКОВІ

20 жовтня у Харкові у ресторані Nikas спеціально з нагоди святкування 100-річчя ювелірного дому Garavelli в Україні відбулася урочиста вечеря для клієнтів ювелірного бутика Il Cammeo! Саме цього вечора увазі гостей було представлено унікальний коштовний комплект із діамантами від ювелірного дому Garavelli. В Україну його особисто привіз власник та спадкоємець ювелірного дому, а також правнук засновника компанії – Стефано Моліна-Гаравеллі.


Garavelli – бренд із віковою історією – розпочав свій шлях у Валенці, одному з ювелірних центрів Італії, у далекому 1920 році. Його заснував віртуозний ювелір Маріо Гаравеллі. А Альдо Гаравеллі, син засновника, був винятковим підприємцем та одним із перших італійців, які почали експортувати створені в Італії коштовності за кордон, зокрема до Америки.

Так, тріумф майстрів Garavelli був двічі закріплений нагородами на престижному американському конкурсі Couture Design Awards у Лас-Вегасі: 2001 року – у категорії «Найкращий дизайн з діамантами» за «мереживну» колекцію Narciso, а у 2017-му у цій же категорії – за браслет  A Little Chaos.


Спеціально з нагоди святкування 100-річчя ювелірного дому Garavelli Стефано Моліна особисто презентував унікальне кольє з діамантами ювелірного дому Garavelli, яке всі гості вечора мали честь приміряти. Ексклюзивне кольє ідеально доповнюють сережки, браслет та каблучка з діамантами, кожен із яких – вагою від 0,8 ct до 1 ct.

Гості вечора повною мірою насолодилися сяйвом діамантів у чудових коштовностях дому Garavelli! Ці витвори ювелірного мистецтва здатні освітлювати все довкола, наповнюючи чарівним блиском очі жінки, яка в них вбирається.

Пам'ятайте – коштовності скажуть більше! Дякуємо всім гостям вечора за те, що були з нами! Ми щиро дякуємо всім клієнтам мережі Il Cammeo за те, що Ви обираєте коштовності в наших бутиках!Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом