30.10.2021

СВЯТКУВАННЯ СТОРІЧЧЯ ЮВЕЛІРНОГО ДОМУ GARAVELLI У КИЄВІ

22 жовтня, в одному з найкращих ресторанів Києва – Citronelle відбулася урочиста вечеря, присвячена 100-річчю італійського ювелірного дому Garavelli. Компанія Il Cammeo, яка є ексклюзивним представником Garavelli в Україні понад 15 років, запросила спадкоємців бренду та представників родини Гаравеллі в четвертому поколінні Елізабетту та Стефано Моліна відсвяткувати подію разом із клієнтами мережі бутиків.

Коштовні шедеври ювелірного дому Garavelli уособлюють витонченість та неймовірну елегантність... Це ювелірні прикраси, створені для найвибагливіших поціновувачів ювелірного мистецтва! Поєднуючи найтоншу ручну роботу, дорогоцінні камені найвищої якості та безмежну фантазію, італійські майстри створюють чудові коштовні шедеври.

Сімейні цінності, які формувалися з покоління в покоління, ювелірна майстерність, яка передавалася від батьків до дітей, вдосконалюючись протягом 100 років та 4-х поколінь сім'ї Garavelli… Ось, що сьогодні дозволило компанії стати однією з найуспішніших не лише в Італії, але й за її межами!

Володіти унікальними коштовностями Garavelli - це, без сумніву, мрія кожної жінки. Адже саме вони ідеально підкреслюють жіночу красу та неповторність.  І що більш унікальним є камінь у прикрасі, то більшу цінність вона має та тим більше хвилюючі почуття дарує своїй власниці.

Вечір пройшов у дивовижній атмосфері – гості насолоджувалися сяйвом діамантів у чудових коштовностях дому Garavelli, які підкорюють серця з першого погляду. Саме тому сьогодні шанувальницями цього ювелірного дому є багато американських знаменитостей, таких як Мішель Обама, Селін Діон, Мерайя Кері, Періс Хілтон.

Компанія Il Cammeo дякує ювелірному дому Garavelli за візит та можливість ексклюзивно представляти бренд в Україні, а також всім клієнтам за довіру та вибір прикрас у бутиках Il Cammeo!

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом