05.02.2022

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІТАЛІЙСЬКОГО ЮВЕЛІРНОГО ДОМУ RECARLO У ДНІПРІ В БУТИКУ IL CAMMEO

У Дніпрі в ювелірному бутику Il Cammeo напередодні Дня усіх закоханих відбулась грандіозна презентація ітайсткого ювелірного дому Recarlo! Спеціально до свята в місто завітала представниця бренду в Східній Європі - Sara Sarboraria! Елегантні гості, неперевершена атмосфера, натхнена стилістикою бренду, оригінальний перфоманс у вигляді інтерактивної фотозони с шампанським... І звичайно ж розіграш коштовного призу - діаманта огранки «серце», схованого всередині крижаного серця в келисі з шампанским! Девіз зустрічі - “розтопи серце коханої із подарунком від Recarlo”! Цей вечір гості бутика запам’ятають надовго!


Ювелірний дім Recarlo вже більше 50 років створює неймовірно стильні коштовності, відмічені впізнаваним почерком та власним неповторним ДНК! Так, унікальна, запатентована закріпка в формі серця, що стала основою колекції Anniversary, а також діаманти у формі серця, яким компанія Recarlo надає огранку самостійно, - в колекції Anniversary Love, подарували бренду безпомилкову впізнаваність в усіх куточках планети!

Майстри ювелірного дому Recarlo черпають натхнення у найніжніших та найбільш глибоких почуттях, які тільки може відчувати людина, - в коханні! Ось, чому вважається, що саме каблучки Recarlo ідеальні до дня заручин (каблучка з одним діамантом), весілля (каблучка-доріжка з діамантів - eternity), народження первістка (каблучка «трініті»)... 

Прикраси бренду - символ сильного сімейного сімейного зв’язку, глибокого та вічного кохання... Вони здатні зберегти найщасливіші моменти життя, щоб Ви мали можливість передати наступних поколінням пам’ять про них! Це безцінна спадщина та інвестиція в майбутнє родини! Це історія про сімейні цінності! Історія про вічне!


Діаманти найвищої якості за виключними характеристиками займають особливе місце у концепції дому Recarlo! Якщо говорити про цінності бренду загалом, то Recarlo виділяють для себе: діамант, стиль, спадщина, кохання, майстерність made in Italy… Усі цінності для бренду - це не просто слова! Адже компанія всі 50 років своєї історії була та залишається сімейним бізнесом, де майстерність та цінності передаються з покоління в покоління! Тож сьогодні вже друге покоління сім’ї - сини засновника (Карло Ре) - Джорджіо та Паоло успішно керують компанією, прославляючи ім’я свого батька далеко за межами Італії! 

Саме тому клієнти мережі ювелірних бутиків Il Cammeo так високо оцінили бренд ще 7 років тому! Багато з них  володіють не просто однією прикрасою, а цілими коштовними сетами... Адже з придбання першої прикраси Recarlo зароджуються сімейні традиції дарувати коштовності саме цього ювелірного дому до усіх свят і значущих дат в житті!

Ми щиро дякуємо усім гочтчм за чудовий вечір, інтерес до ювелирного дому Recarlo та душевну атмосферу!


Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом