06.10.2022

ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ 2022

Знаменитості сяють у коштовностях Pomellato, Pasquale Bruni, Recarlo, Leo Pizzo на Венеціанському кінофестивалі.

З 31 серпня по 10 вересня в Венеції проходив кінофестиваль, де кінозірки та ікони стилю сяяли у неймовірних образах, центральним акцентом яких за традицією були коштовності від знаменитих ювелірних домів світу. Особливу увагу привернули саме прикраси брендів, що офіційно представлені в бутиках Il Cammeo.

Pomellato

Для свого вечірнього виходу модель Ірина Шейк обрала класичну чорну сукню та об’ємні прикраси із рожевого золота із колекції Iconica дому Pomellato: подвійний браслет полірованою поверхнею та браслет з діамантами, а також каблучку з діамантами.

Акторка Тесса Томпсон обрала сяючу сукню відтінку слонової кістки та доповнила образ знаменитими коштовними ланцюгами Pomellato: кольє із 986 діамантами Catene High Jewelry Collection, каблучку Catene з діамантами та пара каблучок Nudo.

Акторка Коко Ребекка сяяла у оксамитовій сукні із декором. Вона обрала об’ємний манжетний браслет із білого золота Catene з 1 186 діамантами та каблучку Sabbia з білими та коричневими діамантами з ефектом деграде.

Модний блогер та інфлюенсер Леоні Ханна обрала для свого виходу сюючу сукню з глибоким декольте та трендові прикраси у вигляді ланцюгів із колекції Iconica.

Акторка Бенедетта Поркаролі сяяла в різноманітних драматичних образах Pomellato. На прем’єрі фільму «Аманда» Бенедетта привернула увагу завдяки блискучому браслету-манжету Catene з 1 186 коричневими діамантами, перстню Catene з білим діамантом і діамантовим сережкам Iconica. Прибувши до Венеціанської лагуни вона засяяла в ланцюжку Iconica Bavarole із рожевого золота.

Для фотосесії фільму «Аманда» Бенедетта обрала парюру Catene з двох браслетів-ланцюжків (один з яких був з рожевого золота, а інший з коричневими діамантами), а також сережок-кілець із рожевого золота.

Акторка Лілі Рейнхарт обрала кольє Iconica з 830 діамантами та діамантовими сережками-ланцюжками.

Тесса Томпсон створила ще один образ з коштовностями Pomellato. Це була парюра: білий діамантовий браслет Catene, доповнений сережкою з білим діамантом і каблучкою.

Габріель Каунсіл, модель та інілюенсер, вбралася в інкрустоване діамантами кольє Catene High Jewelry Collection.

Pasquale Bruni

Кохана Кріштіану Роналду та відома модель Джорджина Родрігес на Венеціанському кінофестивалі з’явилась феєрично у прикрасах із нової колекції Ton Joli та Lakshmi з великою кількістю полірованих поверхонь, поєднавши прикраси спочатку із білою елегантною сукнею, а потім у новій інтерпретації із класичною чорною, з відкритою спиною.

Яскрава і неповторна Анджеліна Мішель - інфюенсер та блогер, обрала для виходу на червону доріжку Венеціанського кінофестивалю довгу помаранчеву сукню та коштовності Pasquale Bruni - кольє із колекції Goddess Garden з великим рубелітом, а також каблучки Giardini Segreti, що нагадують фантастичний коштовний сад.

Інфлюенсер Дііпа Буллер Хосла сяяла у монохромному образі: блідо-рожева сукня та прикраси в тон із колекції Aleluia з рожевими сапфірами.

Журналіст та блогер Анна Делло Руссо засліпила червону доріжку неймовірним образом: синя сукня з фатину та гіпнотичні прикраси High Jewelry - Aleluia та Ghirlanda.

Акторка Аврора Джовінаццо осяяла червону доріжку образами з коштовними квітами із колекцій Pasquale Bruni Giardini Segreti (білі і чорні діаманти ідеально пасували до чорної блискучої сукні), а також Petit Garden та Goddess Garden із білими діамантами.

Танцівниця Вірна Топпі обрала для червоної доріжки Венеціанського кінофестивалю сукню насиченого рожевого кольору і доповнила її яскравими коштовностями: кольє та сережки Goddess Garden з великими смарагдами і каблучки Gardini Segreti.

Співачка Ніна Дзіллі щедро вбралася у діаманти в прикрасах Aleluia, Ama і Giardini Segreti. Неймовірне сяйво коштовностей Pasquale Bruni здатне тонко підкреслити жіночність та вишуканий смак!

Recarlo

На 79-й Венеціанський міжнародний кінофестиваль модель, активістка та актриса Еліза Седнау прибула до готелю Excelsior у блискучій колекції Anniversary Love від Recarlo. Вона обрала каблучку, сережки та манжетний браслет з білими діамантами у формі огранки «серце», що доповнювали костюм блакитного кольору. На червоній доріжці відкриття кінофестивалю Еліза сяяла у кольє із цієї ж колекції бренду, що доповнило сяючу вечірню сукню чорного кольору.

Leo Pizzo

Телезірка Нелюфар Аддаті обрала для виходу на червону доріжку елегантну білу сукню. Коштовний гардероб представляв собою вишукані вечірні сережки та каблучку Leo Pizzo із колекції Diva. Наступного разу акторка обрала сет із колекції Gala із діамантами різних форм огранки, що створюють неймовірну гру та сліпуче сяйво на контрасті із класичною чорною сукнею.

Стелла Маненте сяяла на Венеціанському кінофестивалі у напівпрозорій сукні з принтом, а також у виразному та об’ємному манжетному браслеті із колекції Animalia, дизайн якого черпає натхнення в анімалістичних формах. А саме - браслет прикрашає голова змії із золота, діамантів та смарагдів. Крім того, Стелла з’явилась на заході в рамках кінофестивалю у ефектній вечірній шовковій сукні синього кольору, а за головний акцент обрала діамантовий сет Gala.

Журналіст Людовіка Пагані обрала коштовний сет Leo Pizzo із колекції Flora: кольє, браслеты та каблучки, що сяяли на шкірі, ніби дорогоцінні квіти в саду. Прикраси ідеально доповнили сукню пастельного світло-зеленого кольору із драпіровками та корсетною основою.

Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом