ilCammeo
Більш ніж 10 років мережа ювелірних бутиків Il Cammeo є одним із лідерів українського ювелірного ринку в сегменті luxury та офіційним представником в Україні найкращих італійських ювелірних домів: Pomellato, Pasquale Bruni, Roberto Coin, Chantecler, Giovanni Ferraris, Garavelli, Recarlo та багатьох-багатьох інших
Ювелірні бутики Il Cammeo сьогодні розташовані у Дніпрі, Києві та Львові.
Каталог прикрас
соц. мережі
Унікальність Il Cammeo полягає і в тому, що це єдина ювелірна компанія в Україні, колекції та камені для якої відбирає гемолог, сертифікований інститутами HRD Antwerp (Бельгія), SSEF та Gubelin (Швейцарія).
З моменту заснування компанії професіонали з команди мережі
Il Cammeo відвідують усі провідні світові ювелірні виставки та часто є єдиними представниками із України на найбільших з них – Baselworld, Vicenza Oro, Las Vegas Couture Show та Bangkok Gems & Jewelry.
Саме таким чином бутики Il Cammeo мають можливість надавати клієнтам різноманітний, завжди актуальний, найкращий у світі вибір прикрас, що відрізняються унікальністю дизайнерських рішень, бездоганною якістю ювелірного виконання та найвищими характеристиками коштовних каменів
Інтер'єр бутиків ilCammeo
витриманий у єдиному класичному італійському стилі. Тут кожна деталь продумана та вивірена. Це дозволяє оточити клієнтів і гостей бутика атмосферою в стилі luxury та подарувати естетичне задоволення, натхнення та внутрішній комфорт.
На окрему увагу заслуговує соціальна складова у діяльності мережі ювелірних бутиків Il Cammeo.
І йдеться не тільки про благодійні проекти, які мають місце в нашій роботі.
Il Cammeo – це єдина ювелірна компанія в Україні, яка до лютого 2022 року включно проводила заходи розважального та освітнього характеру на регулярній основі. Адже ми вважаємо своєю місією не лише знайомство наших клієнтів із найновішими колекціями провідних світових брендів. Але й прагнемо доносити найактуальнішу інформацію зі світу дорогоцінних каменів та ювелірних прикрас.
Ми переконані, що незабаром ми святкуватимемо перемогу і відновимо цю чудову традицію!
Стабільний розвиток
саме така стратегія близька за своєю концепцією нашій мережі. І 2022 рік – тому підтвердження, адже ми не лише продовжуємо працювати в Україні, а й розширюємо географію мережі, створюючи нові робочі місця. Так, ми вирішили відкрити бутик у м. Львів та з гордістю можемо сьогодні сказати, що нам це вдалося!
#ilcammeo
ilCammeo в Instagram
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом