Volare Cantare Party - Il Cammeo Дивитися відео
Volare Cantare Party - Il Cammeo

Чудове сяйво дорогоцінних каменів, мальовничий захід і щирі посмішки гостей ... З радістю ділимося з Вами яскравими миттєвостями незабутнього вечора Volare Cantare Party! Під італійські мотиви і дзвін келихів шампанського ми надихалися найкрасивішими коштовностями провідних італійських ювелірних Будинків - Pomellato, Pasquale Bruni, Chantecler, які офіційно представлені сьогодні в ювелірних бутиках Il Cammeo.

Вечірка ювелірного Дому Chantecler в Дніпрі Дивитися відео
Вечірка ювелірного Дому Chantecler в Дніпрі

Ділимося найяскравішими моментами закритої презентації, присвяченій італійському ювелірному мистецтву і унікальній спадщині легендарного Будинку Chantecler! Chantecler - це впізнаваний стиль, це барвистий коктейль почуттів і емоцій, це натхнення красою і фарбами острова Капрі, які ювеліри Chantecler перетворюють в чарівні коштовності, втілюючи в унікальні форми блакитні відтінки неба і моря, заходи сонця, екзотичний підводний світ, традиційні для Середземномор'я корали і бірюзу, звуки острова і аромати квітучих садів. Chantecler - це сонце, щастя і любов, які завжди з вами!

Бутики Il Cammeo в Дніпрі, Харькові та Києві Дивитися відео
Бутики Il Cammeo в Дніпрі, Харькові та Києві

Протягом 8 років мережа ювелірних бутиків Il Cammeo є одним з лідерів українського ювелірного ринку в сегменті luxury і офіційним представником в Україні провідних італійських ювелірних Будинків: Pomellato, Pasquale Bruni, Chantecler, Giovanni Ferraris, Leo Pizzo, Anna Maria Cammilli, Utopia, Marco Bicego , Recarlo, Garavelli, Mattia Cielo, Chimento, Dodo і багатьох інших. Бутіки Il Cammeo розташовані сьогодні в Дніпрі, Харкові, а тепер і в самому серці Києва - на вул. Городецького!

Dodo Дивитися відео
Dodo Jewelry Дивитися відео
Recarlo - Anniversary Solitaire Дивитися відео
Recarlo Дивитися відео
Recarlo - Anniversary Дивитися відео
Furrer Jacot Wedding Дивитися відео
Furrer Jacot Дивитися відео
Il Cammeo Дивитися відео
Il Cammeo New Year Дивитися відео
Dodo Zodiaco Collection Дивитися відео
Il Cammeo Boutiques Дивитися відео
Як правильно купити діамант або прикрасу з великим діамантом? Дивитися відео
Як правильно купити діамант або прикрасу з великим діамантом?

Технології сьогодні вплинули на всі сфери нашого життя! Торкнувся цей процес і ринку дорогоцінних каменів! Сьогодні в ювелірному світі є не тільки натуральні дорогоцінні камені, але і облагороджені камені, а також їх синтетичні аналоги! Саме тому, купуючи діамант або прикрасу з великим діамантом, важливо звернутися за консультацією до геммолога!

Гемолог ювелірного бутика Il Cammeo, Ірина Омельченко Дивитися відео
Гемолог ювелірного бутика Il Cammeo, Ірина Омельченко

Саме коштовності здатні безмовно розповісти про найніжніші і глибокі почуття! Зізнавайтесь в коханні мовою коштовностей! Адже коштовності скажуть більше! Коли вона відкриє заповітну ювелірну коробочку, Ви побачите нескінченний захват в її очах ... Пишіть історію свого кохання красиво!

Recarlo - St. Valentine’s Day Дивитися відео
Recarlo - St. Valentine’s Day

Дизайнери ювелірного Дому Recarlo легким рухом руки перетворюють дорогоцінний камінь в серце унікальної прикраси. Так, саме серце, адже любов є для Recarlo головним пріоритетом в пошуку творчих ідей! Що може бути романтичніше, ніж подарувати до Дня Святого Валентина свою любов, втілену в вічному - в золоті і дорогоцінному камінні! Зізнайтеся в коханні без слів - просто подаруйте коханій воістину кращу ювелірну прикрасу!

1 з 1
показати ще
Наверх
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом