Браслет Accessori
Браслет Accessori Chantecler
Браслет Accessori Oro 18kt
Браслет Accessori Oro 18kt Chantecler
Браслет Campanelle
Браслет Campanelle Chantecler
Браслет Et Voila
Браслет Et Voila Chantecler
Браслет Et Voila
Браслет Et Voila Chantecler
Браслет Et Voila
Браслет Et Voila Chantecler
Браслет Et Voila
Браслет Et Voila Chantecler
Браслет Et Voila
Браслет Et Voila Chantecler
Браслет Et Voila
Браслет Et Voila Chantecler
Браслет Paillettes
Браслет Paillettes Chantecler

Браслети Шантеклер

У дорогоцінному різноманітті прикрас ювелірного дому Chantecler браслети привертають увагу своєю вишуканістю, як частина гарнітуру поряд із кольє або сережками. Ці витончені вироби мають магічну силу, інакше як пояснити те, що кожна їх власниця починає сяяти, варто лише їх приміряти.

І це не дивно, адже вони ввібрали в себе всю яскравість фарб, життєстверджуючу енергетику острова Капрі: блакитного чистого неба, прозорого до самого дна моря, соковитої зелені, незвичайних за красою кольорів. В оточенні цієї природи хочеться творити та створювати шедеври. Кожен браслет Шантеклер – це ексклюзивний витвір ювелірної майстерності, створений вручну, а тому неповторний.

Браслети Chantecler

Ці прикраси для зап'ястя мають різне оформлення та стиль, що дозволяє підібрати гармонійний варіант для будь-якого образу:

  • достойним доповненням вечірнього туалету стануть вироби з колекції Enchanté. Їх центральним елементом виступають камені глибоких насичених кольорів (бірюза, корал, онікс, кахолонг) різної величини та неправильної форми. Кожен із них перебуває у коштовному обрамленні із сяючих діамантів. Незвичайний дизайн браслета Chantecler виглядає дивовижно органічно, в ньому кожен елемент є частиною чарівної мозаїки, що зачаровує;
  • для щоденних образів підійдуть срібні ланцюжки на зап'ястя. Їх великі ланки химерно переплітаються одна з одною. Загальну стилістику доповнює підвіска із символікою ювелірного дому Chantecler;
  • родзинкою витонченого легкого образу стане браслет Шантеклер, що є низкою дрібних намистин зі срібла. Він також прикрашається милою підвіскою у вигляді дзвіночка, що приносить удачу. Срібло на ній може бути покрите емаллю синього, блакитного, жовтого, рожевого відтінку, а в центрі зображується знаковий елемент бренда – півник;
  • вишукано і респектабельно виглядатиме подвійний ланцюжок із рожевого золота химерного плетіння з оригінальною застібкою, декорованою серцем.

Для якого образу не віддала перевагу б жінка, купити браслет Chantecler, він своєю стриманою елегантністю, досконалістю форми кожного елемента, глибиною та насиченістю сяйва дорогоцінних металів та каменів підкреслить її жіночність та красу.

Chantecler
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Chantecler в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом