Браслет Armillas
Браслет Armillas Chimento
Браслет Armillas
Браслет Armillas Chimento
Браслет Armillas
Браслет Armillas Chimento
Браслет Armillas
Браслет Armillas Chimento
Браслет Armillas
Браслет Armillas Chimento
Браслет Armillas Acqua
Браслет Armillas Acqua Chimento
Браслет Armillas Acqua
Браслет Armillas Acqua Chimento
Браслет Spring Charms
Браслет Spring Charms Chimento
Браслет Stretch Classic
Браслет Stretch Classic Chimento
Браслет Stretch Spring
Браслет Stretch Spring Chimento
Браслет Stretch Spring Charms
Браслет Stretch Spring Charms Chimento
Браслет
Браслет Chimento
1 из 6
показати ще
Наверх

Майже 60 років тому у відомому італійському містечку Віченца було засновано ювелірний дім, який здобув світову популярність та славу. Особливе місце у концепції прикрас бренду завжди займали браслети. Так, сьогодні кожен браслет Chimento – це шедевр на межі ювелірного мистецтва та світу високих технологій. Це прикраси, що уособлюють італійський шик та вишуканість у поєднанні з бездоганним стилем та тонким смаком.

Ключова ідея бренду – передача живих людських емоцій через, здавалося, холодний, відсторонений коштовний метал. Майстерність ювелірів, доповнена безмежною фантазією дизайнерів, дозволяє вдихнути життя в золото, зробити його посланцем чуттєвості чи ніжності, елегантності чи грайливості, залежно від того, що хотів вкласти творець у свій шедевр і що хоче висловити за його допомогою прикраси власниця.

Браслет від бренду Кіменто - завжди впізнаваний, адже його оригінальне виконання складно сплутати з чимось ще. В прикрасах тісно переплітаються традиції та інновації. З одного боку, коштовності Chimento – це ексклюзивні та неповторні вироби ручної роботи. З іншого боку, при його створенні застосовуються сучасні технології, що дозволяють досягти досконалості в обробці благородних металів. Це дає можливість формувати чітко виражені геометричні форми, складну, багатоскладову структуру з вражаючою точністю.

Chimento

Колекції Chimento: браслет як незамінна ювелірна форма

У своїй роботі майстри ювелірного дому використовують рожеве, біле та жовте золото найвищої проби. Його м'яке сяйво таке жадане для жінок у всьому світі. Різноманітні за стилем та дизайном колекції прикрас – всі, як одна, натхненні красою італійської природи та жінки:

  • Armillas. У цій колекції можна купити браслет Chimento у вигляді набору ланок ідеально промальованої геометричної форми. Кожен елемент точно підігнано, що створює досконалу гармонію структури, вигинів та переходів;
  • Bamboo over. Прикраси вирізняються оригінальним плетінням, що нагадує луски зміїної шкіри. Від безкінечних переливів об'ємних золотих елементів неможливо відірвати погляд;
  • Stretch. Вражаюча колекція Кіменто, в якій браслет виготовляється за унікальною технологією. Рухливі та еластичні браслети, для створення яких використовуються детально продумана фактура кожного елемента та унікальні з'єднання, що дозволяють виробу розтягуватись або стискатися, точно повторюючи вигини зап'ястя.

Прикраси Chimento можна носити в різних, сміливих комбінаціях, органічно поєднуючи по два, три, чотири вироби з однієї або різних колекцій. Такий ансамбль обов'язково стане головним акцентом образу а виражатиме вашу індивідуальність.

Chimento
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Chimento в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом