Сережка
Сережка DoDo
Сережка Bollicine
Сережка Bollicine DoDo
Сережка Natura
Сережка Natura DoDo
Сережка Stellina
Сережка Stellina DoDo
Сережка ESSENTIALS
Сережка ESSENTIALS DoDo
Сережка Granelli
Сережка Granelli DoDo
Сережка
Сережка DoDo
Сережка Stellina
Сережка Stellina DoDo
Сережка ESSENTIALS
Сережка ESSENTIALS DoDo
Сережка Fortuna
Сережка Fortuna DoDo
Сережка Granelli
Сережка Granelli DoDo
Сережка
Сережка DoDo
1 из 6
показати ще
Наверх

Італійський ювелірний бренд DoDo сережки, каблучки, браслети випускає у незліченному розмаїтті фантазійних колекцій, які вражають своєю новизною та оригінальністю. Річ у тім, що у роботі майстри надихаються досконалими, неповторними образами природи. Використання цієї ідеї має й більш глибоку спрямованість, оскільки привертає увагу людей до проблем екології. Навіть назва бренду присвячена птаху з острова Маврикій, який вимер близько 4 століть тому.

Тож, ультрамодні, стильні та витончені сережки DoDo – це не просто прикраса для поціновувачів світу fashion. Їх створення служить набагато глибшій меті – збереження живої природи як найголовнішої цінності у житті кожної людини та всього світу. Під час їх виготовлення застосовується лише ручна робота майстра-ювеліра, традиційні техніки, що не завдають шкоди навколишньому середовищу та жителям планети.

Сережки DoDo – багатогранні як сама природа

У мистецтві створення коштовностей творці Dodo перевершили самих себе, коли використовували як лейтмотиви колекцій анімалістичні та флористичні мотиви. Ці стилістичні нотки тією чи іншою мірою присутні у кожній дорогоцінній прикрасі, виконаній із найкращих коштовних матеріалів. Виразити красу природи майстрам допомогли благородні метали: біле, жовте, рожеве золото, а також керамічні елементи та коштовне каміння.

Дорогоцінні, стильні та витончені, створені брендом ДоДо сережки прикрашені глибокими, як океан, синіми сапфірами, оксамитово-червоними рубінами, сяючими гострими відточеними гранями чорних та білих діамантів, фіолетовими, як далекий та загадковий космос, аметистами.

DoDo

У різних колекціях можна купити DoDo сережки найнезвичайніших фантазійних форм, які надихають:

  • п'ятикутної морської зірки;
  • вигнутого молодого місяця;
  • зигзагоподібної блискавки;
  • прозорої текучої дощової краплі;
  • чотирилистника клевера;
  • сонечка або бджілки;
  • серця і крил метелика.

Розмаїття варіантів прикрас так само багатогранне як флора і фауна у неймовірних своїх проявах, як стиль та смак жінок у всьому світі. Тут і тендітна граціозність, і стримана елегантність, і ніжність, і загадковість, і яскрава індивідуальність. Ці форми привертають увагу, зачаровують, закохують з першого погляду.

Ціна на сережки DoDo уособлює данину людства за шкоду, яку воно завдало довкіллю, і прагнення виправити ситуацію - змінити хід історії - змінити світ. Одягаючи прикраси бренду, жінки всієі планети підтримують курс на збереження краси, абсолютної гармонії та єднання з природою.

DoDo
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас DoDo в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом