Каблучка
Каблучка Gerstner
Каблучка
Каблучка Gerstner
Каблучка
Каблучка Gerstner
Каблучка
Каблучка Gerstner

Німецький ювелірний дім Gerstner обручки випускає вже понад 150 років, розпочавши свою історію в далекому 1862 році. Крізь десятиліття вона привела ювелірний дім до справжнього успіху та популярності у всьому світі. Прикраси бренду впізнавані будь-де й ціняться ще й тому, що знаменують одну із найщасливіших подій у житті кожної людини – день весілля.

Ключовий напрямок у творчості бренду August Gerstner – обручки. За ці вишукані та елегантні прикраси він отримував премії вже 12 разів протягом кількох останніх десятиліть, що свідчить про справжню майстерність ювелірів, а також безмежну фантазію та натхнення дизайнерів. Кожен виріб вражає бездоганністю форми, вишуканістю ТВ унікальністю стилю.

Gerstner

August Gerstner - «Обручка на все життя»

Саме цей вираз став лейтмотивом та основною ідеєю ювелірного дому Gerstner, який створює коштовності не просто для того, щоб ви мали можливість прикрашати себе, а для значно важливішої місії – скріпити сімейний союз назавжди. Вони не тільки красиві, але й практичні, міцні, елегантні, універсальні в комбінації з різними стилями. В них реалізовано споконвічно відповідальний та бездоганний німецький підхід до якості та надійності.

Дизайн обручок August Gerstner відрізняється лаконічністю, відсутністю зайвих деталей, які не відволікають від головного – досконалість виконання. У ньому прекрасно все: від вибору матеріалів до вишуканості оформлення. Для виготовлення прикрас застосовуються найякісніші матеріали – біле, рожеве та жовте золото, яке не втратять м'який блиск ідеально відполірованої поверхні золота на довгі роки.

Як центральний елемент, що притягує увагу холодним блиском світла, що приломлюється в гранях, ювеліри використовують найкращі в світі діаманти, які символізують міцність почуттів. Майстри August Gerstner обручки доповнюють одним великим діамантом або паве із невеликих чистих та ідеально підібраних каменів з бездоганними характеристикам та пропорціями огранки. Такий дизайн ідеальний для того, щоб підкреслити урочистість, глибину та важливість моменту злиття двох сердець у гармонії та величі вічного кохання.

Коштовні обручки August Gerstner – це відображення взаємних почуттів молодят, символ міцного шлюбного зв’язку, перлина в сімейній колекції прикрас та фамільна реліквія, яка з гордістю передаватиметься із покоління в покоління. Вони ніколи не втратить своєї цінності та актуальності, не вийдуть із моди, тому що класика у її найкращому прояві залишається в пошані назавжди.

Gerstner
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Gerstner в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом