Каблучка
Каблучка Gerstner
Каблучка
Каблучка Gerstner
Каблучка
Каблучка Gerstner
Каблучка
Каблучка Gerstner

Колекції Gerstner, які представлені у нашому бутику:

Кільце на все життя

Компанія Gerstner - це найбільший і найстаріший виробник обручок в Європі. У далекому 1862 році в знак любові до Елізи Кінлі Макс Герстнер створює в Пфорцхаймі своє власне підприємство, і не припускаючи, що закладає основу одного з найбільш значущих підприємств з виробництва обручок наступного століття. А в цьому ж році його кохана Еліза відповідає йому «Так».

Після смерті Макса Герстнера в 1891 році, керівництво підприємством беруть на себе двоє з його десяти дітей - сини Август і Ріхард Герстнер. Через п'ять років Ріхард залишає свій пост і починає займатися продажем дорогоцінних каменів. Його брат Август в 1902 році запускає виробництво обручок як окремий напрямок і 11 липня реєструє «золоту безшовну обручку» в кайзерівському патентному бюро.

На своєму шляху бренд переживав злети і падіння, розруху, пов'язану з Другою світовою війною і неймовірний підйом на пік своєї популярності у всьому світі в 50-60 роки ХХ століття, до свого 100-річного ювілею. Саме в цей час слоганом марки стає фраза «Кільце на все життя». Всі ці роки компанією покоління за поколінням управляє сім'я Герстнер, як доказ того, що немає нічого сильнішого і міцнішого сімейних уз і уз шлюбу.

Pasquale Bruni

У 1965 році, після того, як в майстернях Gerstner було вироблено понад мільйон обручок, компанія знайшла нове ім'я - "Фабрика кілець Августа Герстнера".

З падінням Берлінської стіни і розпадом Радянського Союзу компанія Gerstner істотно розширює свій ринок. А після розширення ЄС обручки Gerstner набувають популярність в країнах східної Європи.

У 2000 році німецькі ювеліри присвоюють компанії Gerstner звання "Виробник обручок року". Цікаво, що цей титул присвоюється компанії не раз. До 2013 року бренд отримав цей титул ще 12 разів.

150-річний ювілей компанії святкується під девізом "150 років емоцій". Сім'я відзначає цю унікальну подію разом із співробітниками і улюбленими клієнтами. До цього часу в майстернях компанії Gerstner було виготовлено понад 10 мільйонів обручок, які вже давно стали символом щасливого шлюбу в усьому світі.

Сьогодні в компанії August Gerstner працює більше ста співробітників. Для виробництва обручок використовуються сплави найвищої якості, які не містять нікель. Сплави ж білого золота не містять марганець. Бренд August Gerstner пропонує вибір кілець з високою міцністю, стійких до деформації і подряпин, завдяки технології холодного штампування. На виробництві використовуються ультрасучасні обробні верстати, а ювеліри високого класу і висококваліфіковані фахівці дають змогу компанії випускати бездоганну продукцію преміум-класу.

Унікальний дизайн кілець розроблений Аннелі Фролін, висококваліфікованим ювеліром, одним з компаньйонів бренду і нащадків засновника компанії. Вона займається колекціями вже більше десяти років. Її шедеври - це вічна класика, в якій поєднуються оригінальне і неповторне, іноді з легкою ноткою ризикованого, але такого привабливого авангарду.

Всі колекції - на офіційному сайті бренду:

http://gerstner-trauringe.de/

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Gerstner в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом