Каблучка TITANIUM
Каблучка TITANIUM Giovanni Ferraris
Сережки Tiramisu
Сережки Tiramisu Giovanni Ferraris
Каблучка Anastasia
Каблучка Anastasia Giovanni Ferraris
Каблучка Bella
Каблучка Bella Giovanni Ferraris
Каблучка Fraganze
Каблучка Fraganze Giovanni Ferraris
Каблучка Fraganze
Каблучка Fraganze Giovanni Ferraris
Каблучка Twist
Каблучка Twist Giovanni Ferraris
Кольє Velvet
Кольє Velvet Giovanni Ferraris
Кольцо
Кольцо Giovanni Ferraris
Сережки Bella
Сережки Bella Giovanni Ferraris
Сережки Tiramisu
Сережки Tiramisu Giovanni Ferraris
Сережки Twist
Сережки Twist Giovanni Ferraris
Сережки Velvet
Сережки Velvet Giovanni Ferraris

Колекції Giovanni Ferraris, які представлені в нашому бутіку:

Anastasia
Колекція
Bella
Колекція
Fragranze
Колекція
Tiramisu
Колекція
Twist
Колекція
Velvet
Колекція

Італійські традиції та інновації

Ювелірний дім Giovanni Ferraris - синонім свіжого і неординарного погляду на ювелірні прикраси. Володіти коштовностями - це воістину задоволення, а володіти унікальними творами ювелірного мистецтва від маестро Джованні - значить бути причетним до великого!

Перше, що варто знати про ювелірні прикраси Giovanni Ferraris - перед вами коштовності в їх істинному розумінні, створені в самому серці ювелірного світу - чудовій Італії. Неперевершена італійська ювелірна майстерність робить фантастичні ідеї маестро Джованні Ферраріс осяжними, перетворюючи їх на справжні витвори ювелірного мистецтва.

Друга особливість колекцій бренду - інновації і застосування високих технологій в ювелірному мистецтві. Тут в кожному виробі все продумано до найдрібніших деталей. Так, наприклад, великі і об'ємні коктейльні кільця Anastasia створюються шляхом точних прорахунків, коли визначається необхідна форма і вага, як вироба, так і каменю. Настільки унікальний підхід не просто робить створення подібних прикрас можливим, але і дозволяє їм бути комфортними в носінні.

Pasquale Bruni

Кожна нова ідея для ювелірів Giovanni Ferraris - це виклик самим собі. Так, бренд є одним з небагатьох, хто працює з титаном і має патенти на системи, які використовує в своїх прикрасах. У його колекціях такий складний в роботі, незламний титан перетворюється в розкішні ювелірні шедеври, знаходячи форми яскравих кольорів, пелюсток, дорогоцінних метеликів ... Вся справа в тому, що титан легше, але при цьому міцніше золота, а це дозволяє ювелірним майстрам грати з вражаючими об’ємами. Крім того, тільки уявіть, титан може набувати різні відтінки (синій, зелений, жовтий, рожевий), а також має здатність запам'ятовувати форму пальців і зап'ясть, чим ювеліри скористалися при створенні кілець і браслетів-пружин з культової колекції Twist.

І третє - це стиль і дизайн. Giovanni Ferraris - це історія не про масове виробництво, а про витончений естетичний смак. Краса дорогоцінного каменю, витонченість ліній і гармонія форм ювелірних колекцій бренду навіяні асоціаціями з природою, з яких, як зізнається ювелір, родом його натхнення. Здається, простіше винайти для Giovanni Ferraris новий стиль мовлення, ніж описати ці прикраси звичними глянцевими штампами. Практичність і розкіш, унікальність дизайнерської думки і її чудове втілення в коштовностях бренду подорожують по сторінках модних журналів і світських хронік, взявшись за руки.

Ювелірний дім Giovanni Ferraris бере участь в найпрестижніших ювелірних виставках світу, де завжди вражає навіть найдосвідченіших цінителів ювелірного мистецтва. Так, дебют бренду на виставці Las Vegas Couture Show 2014 року було відзначено перемогою і нагородою Couture Design Awards, отриманою за дизайн сережок колекції Titanium. У 2017 році ювелірам бренду вдалося знову привести в захват світ, представивши на американському конкурсі «танцюючі» сережки тієї ж колекції Titanium, прикрашені білими діамантами і посіли перше місце в категорії «Editor's СHOICE». У 2019 року в категорії «Haute Couture» на виставці в Лас-Вегасі нагороду за третє місце отримали сережки з титану з сапфірами і діамантами, які знову принесли світовий успіх колекції Titanium.

Захоплююча глибина дорогоцінних каменів, особливий підхід до вибору матеріалів і унікальні дизайнерські форми, які успішно об'єднали італійські ювелірні традиції і високі технології ювелірного мистецтва - все це про шедеврах ювелірного дому Giovanni Ferraris, які з першого погляду підкорюють серця дівчат з бездоганним смаком в усьому світі.

Офіційним представником ювелірного будинку Giovanni Ferraris в Києві, Дніпрі та Харкові є мережа ювелірних бутиків Il Cammeo.

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Giovanni Ferraris в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом