Каблучка Colore
Каблучка Colore Leo Pizzo
Каблучка Colore
Каблучка Colore Leo Pizzo

Колекції Leo Pizzo, які представлені в нашому бутіку:

Colore
Колекція

Мереживом каміння будь ...

Ювелірне мистецтво італійських майстрів завжди асоціювалося з неперевершеною красою і оригінальністю форм. Сама ж Італія і понині залишається берегинею багатовікових традицій ювелірного мистецтва. Поєднання високих технологій з високим рівнем майстерності дозволяє ювелірним дизайнерам компанії Leo Pizzo створювати по-королівськи розкішні прикраси, приділяючи особливу увагу вибору високоякісних благородних металів і дорогоцінних каменів.

Історія ювелірного Дому Leo Pizzo почалася в 1971 році в невеликому, але дуже знаменитому на весь світ куточку Італії Валенці - місті, що зветься «золотою» столицею світу. Саме там втілюються в реальність найсміливіші і фантастичні ювелірні ідеї талановитих майстрів Leo Pizzo. Протягом багатьох років компанія наслідує традиції споконвічного італійського відношення до якості. Успішно поєднуючи класику з сучасним ювелірним мистецтвом і новими технологіями, компанія входить в число лідерів на світовому ринку ювелірних виробів.

Pasquale Bruni

Натхненні красою старовинних коштовностей, багаті творіння ювелірного Дому Leo Pizzo вирізняються високою майстерністю і дивують розмаїттям і пишнотою своїх форм. Вишукані дорогоцінні квіти і геометричні фігури, діамантові водоспади і витончене ювелірне мереживо з ноткою італійського темпераменту Leo Pizzo обернуть будь-який жіночий образ витонченістю, чуттєвою чарівністю і чарівним шармом.

Над створенням кожної прикраси працює ціла група італійських майстрів, починаючи з вивчення деталей дорогоцінних каменів до завершальної перевірки італійського знака якості. Саме тому Ювелірний Дім Leo Pizzo - неодноразовий учасник різноманітних ювелірних конкурсів, переможець в номінації «Кращий дизайн» на престижному конкурсі Town & Country Couture Design Award.

Ювелірні бутики Il Cammeo є офіційним представником компанії Leo Pizzo в Києві, Дніпрі та Харкові. Тут ви можете придбати тільки оригінальні ювелірні прикраси виняткового дизайну з гарантією бездоганної якості їх творця.

Всі колекції - на офіційному сайті бренду:

http://www.leopizzo.com/

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Leo Pizzo в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом