Кольцо Africa color
Кольцо Africa color Marco Bicego
Колье Africa
Колье Africa Marco Bicego
Браслет Paradise
Браслет Paradise Marco Bicego
Сережки Lunaria
Сережки Lunaria Marco Bicego
Сережки Jaipur
Сережки Jaipur Marco Bicego
Серьги Lucia
Серьги Lucia Marco Bicego
Каблучка Jaipur
Каблучка Jaipur Marco Bicego
Серьги Marrakech onde
Серьги Marrakech onde Marco Bicego
Сережки Africa
Сережки Africa Marco Bicego
Каблучка Jaipur
Каблучка Jaipur Marco Bicego
Серьги Marrakech onde
Серьги Marrakech onde Marco Bicego
Каблучка
Каблучка Marco Bicego
1 из 3
показати ще
Наверх

Колекції Marco Bicego, які представлені в нашому бутіку:

Jaipur
Колекція
Lunaria
Колекція

Шовкові нитки золота

Натхненні воістину італійським колоритом і традиціями ювелірного мистецтва коштовності Marco Bicego всього за 16 років історії бренду встигли не тільки знайти унікальний, впізнаваний почерк, а й любов, абсолютне визнання клієнтів в Європі, США і по всьому світу, серед яких безліч відомих особистостей шоу-бізнесу і політики. Бренд був створений в 2000 році тоді початківцям ювеліром Марко Бічего. Вперше він спробував себе в області виготовлення прикрас і обробки металів в 22 роки в майстерні свого батька, яка була відкрита ще в далекому 1958 році. Любов до ювелірного мистецтва і безцінні знання, передані батьком до синові, цілком захопили інтерес Марко настільки, що це стало справою його життя.

Сьогодні Marco Bicego є ще однією з наймолодших, перспективних і успішних європейських ювелірних марок. Її виробничі потужності, як і раніше, знаходяться в Італії, де особлива увага приділяється технікам обробки золота, якості виконання і дорогоцінним каменям.

Pasquale Bruni

Створюючи свої прикраси, Марко Бічего абсолютно по-новому підходить до обробки золота, надаючи йому за допомогою інструменту булінь специфічну фактуру, що зовні нагадує шовкове полотно, доповнене сяйвом діамантів, а також великою кількістю кольорових дорогоцінних і напівкоштовних каменів - топази, аквамарини, діаманти, кварци, цитрини, аметисти, турмаліни і безліч інших. Впізнаваним почерк Marco Bicego також роблять прикраси, виконані в техніці "гітарна струна", яка у всьому світі асоціюється саме з цим ювелірним Домом. Виразні, привабливі, ультрамодні прикраси Marco Bicego сьогодні вибирають знаменитості, ікони стилю і модниці в усьому світі. Купити прикраси Marco Bicego в Дніпрі ви можете у офіційного представника - в ювелірному бутіку Il Cammeo.

Всі колекції - на офіційному сайті бренду:

https://us.marcobicego.com/

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Marco Bicego в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом