Каблучка Maria Teresa
Каблучка Maria Teresa Recarlo
Каблучка
Каблучка FurrerJacot
Каблучка Magiques
Каблучка Magiques FurrerJacot
Каблучка Carbon rings
Каблучка Carbon rings FurrerJacot
Каблучка
Каблучка FurrerJacot
Каблучка Snake
Каблучка Snake FurrerJacot
Каблучка
Каблучка FurrerJacot
Каблучка
Каблучка FurrerJacot
Каблучка Carbon rings
Каблучка Carbon rings FurrerJacot
Каблучка
Каблучка FurrerJacot
Каблучка
Каблучка Gerstner
Каблучка
Каблучка FurrerJacot
1 з 2
показати ще

Обручки, які представлені в нашому бутіку:

Africa
Обручки
Cairo
Обручки
Goa
Обручки
Символ вічного кохання

Вибір обручок - заняття не з легких ... І для того щоб вибрати ідеальну пару, часом доводиться облетіти весь світ ... Адже це саме ті кільця, які ви будете носити кожен день. Тому вони повинні бути безкомпромісно комфортними і міцними, а головне - в повній мірі відповідати вашому смаку і стилю!

При виборі обручок варто ґрунтуватися не тільки на трендах, але і на якість виконання, зручність в носінні і власних вподобаннях, адже це ваша перша сімейна реліквія! Вона повинна бути вічною!

Ювелірні Будинки, обручки яких представлені в ювелірних бутиках Il Cammeo, відомі у всьому світі своєю витонченою естетикою, унікальним дизайном і бездоганним виконанням. Вони відрізняються високою міцністю і використанням дорогоцінних каменів виняткової якості.

Це ювелірні Будинки з багатою історією, які зберігають традиції ручної роботи в ювелірному мистецтві, поєднуючи їх з інноваційними матеріалами і високими технологіями. Талановитим європейським ювелірам Будинків Furrer Jacot, Recarlo, Gerstner знову і знову вдається знаходити свіже бачення дизайну обручок, нові способи обробки поверхні золота і закріпки каменів.

Pasquale Bruni

Якщо говорити про тенденції у виборі обручок, дівчата сьогодні часто вибирають кільця з діамантами, іменовані Eternity і символізують вічність, а чоловіки віддають перевагу або класичній обручці, або оригінальному дизайнерському кільцю (наприклад, з карбоном), як виженні стилю.

У колекціях обручок, представлених в ювелірних бутиках Il Cammeo молодята зможуть підібрати кільця з п'яти варіантів дорогоцінних металів: жовтого, білого і рожевого золота, а також паладію і платини, з будь-якою обробкою, яку тільки зажадають. А якщо закохані хочуть мати парні, класичні та одночасно оригінальні обручки, як символ вічної любові і вираження індивідуальності, в ювелірних бутиках Il Cammeo ми зможемо виконати і це бажання: нехай жіноче кілечко буде з золота з білою перламутровою керамікою, а чоловіче - доповнене карбоном. При цьому моделі можуть мати однаковий дизайн і відрізнятися тільки кольором металу і обробки з високотехнологічного, інноваційного матеріалу …

Офіційним представником ювелірних Будинків Furrer Jacot, Recarlo і Gerstner, які створюють кращі в світі обручки, в Україні є мережа ювелірних бутиків Il Cammeo. Тут, вибравши для себе ідеальну пару обручок, ви зможете замовити індивідуальне гравірування на внутрішній стороні кільця, відобразити ім'я коханої людини або дату вашого весілля ... Всі закохані впевнені, що їхні почуття будуть тривати вічно. Нехай так і буде! Але якщо ви закохані, неодмінно обміняйтеся кільцями! У цьому закладено великий сенс: обручка - символ нескінченності ... Так, ваша любов не вичерпається ніколи!

P.S. До ювілею вашого одруження, якщо ви цінуєте свій союз, обов'язково задумайтеся над придбанням нової пари обручок як символу поваги, вірності і початку наступного етапу вашої любові. У вас не буде шансу переписати історію вашого життя і вашої любові ... Пишіть її красиво вже зараз!

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас в наших бутиках
Дивитись прикраси
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом