Кольє Petit Joli
Кольє Petit Joli Pasquale Bruni
Кольє Petit Joli
Кольє Petit Joli Pasquale Bruni
Кольє Sissi
Кольє Sissi Pasquale Bruni
Кольє Petit Joli
Кольє Petit Joli Pasquale Bruni
Кольє Giardini Segreti
Кольє Giardini Segreti Pasquale Bruni
Кольє Petit Joli
Кольє Petit Joli Pasquale Bruni
Колье Petit Garden
Колье Petit Garden Pasquale Bruni
Кольє Luce
Кольє Luce Pasquale Bruni
Кольє Giardini Segreti
Кольє Giardini Segreti Pasquale Bruni
Кольє Giardini Segreti
Кольє Giardini Segreti Pasquale Bruni
Кольє Bon Ton
Кольє Bon Ton Pasquale Bruni
Кольє Bon Ton
Кольє Bon Ton Pasquale Bruni
1 из 2
показати ще
Наверх

Кожне створене руками творців ювелірного дому Pasquale Bruni кольє – це справжня візуальна насолода для того, хто зупинить погляд на ньому. Прикраси відрізняє досконалість, витонченість форм, майстерно доповнені переливами граней коштовного каміння та сяйвом золота.

Ключова ідея, яка відображена у всіх колекціях бренду – квіткові мотиви. Це прагнення надихатись найпрекраснішим, що є на нашій планеті – живою природою, досконалою у всіх її проявах. Саме тому в кольє Pasquale Bruni як основний елемент виступають окремі квітки або цілі суцвіття.

П'ятлистник або витончений асиметричний бутон, що розпустився – частина унікального почерку та візитівка ювелірного дому Pasquale Bruni! Це уособлення жіночності, краси, витонченості. Тому такі фантазійні оригінальні форми настільки привабливі для поціновувачів прекрасного у всьому світі.

Pasquale Bruni

Коштовне розмаїття кольє Паскуале Бруні у знакових колекціях

Прикраси бренду представлені в багатьох колекціях, створених у різні роки, але таких, що залишаються актуальними поза часом:

  • Bon Ton. Одна із найвідоміших колекцій ювелірного дому Pasquale Bruni, в прикрасах якої завжди є один або кілька великих каменів, огранених у формі п'ятилистника. Саме така форма робить впізнаваними коштовності від італійського брендуi, даруючи їм ореол магнетичної привабливості, формуючи неповторний самобутній стиль;
  • Figlia Dei Fiori. Колекція продовжує культову квіткову тематику. У її різноманітності витончені кольє Pasquale Bruni з тонких ланцюжків і чокери, що ніжно обіймають шию, виконані з діамантів і кольорових дорогоцінних каменів в обрамленні білого або рожевого золота;
  • Fiori. Розсип невеликих, але з дивовижною точністю огранених квітів із оніксу, лазуриту, бірюзи, місячного каменю в обіймах діамантового сяйва;
  • Giardini Segreti. Витончені ажурні ланцюжки з білого або рожевого золота увінчані підвіскою у вигляді великої асиметричної квітки. Кожна пелюстка прикраси інкрустована чистими та прозорими, як сльоза, діамантами;
  • Sissi. Прикраси колекції відрізняє наявність центрального елемента – великого та об’ємного коштовного каменя круглої форми в обрамленні паве із діамантів, які пронизують простір безліччю яскравих променів світла.

На якій колекції не зупинила б свій вибір жінка, він буде завжди вірним. Адже ціна на кольє Pasquale Bruni не настільки значуща, наскільки важлива сама цінність - володіти неймовірними, бездоганними витворами ювелірного мистецтва.

Pasquale Bruni
Професиональная консультация геммолога
Подбор украшений Pasquale Bruni в наших бутиках
Консультация геммолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом