Браслет Luce
Браслет Luce Pasquale Bruni
Браслет Figlia dei Fiori
Браслет Figlia dei Fiori Pasquale Bruni
Браслет Giardini Segreti
Браслет Giardini Segreti Pasquale Bruni
Браслет Giardini Segreti
Браслет Giardini Segreti Pasquale Bruni
Браслет Petit Joli
Браслет Petit Joli Pasquale Bruni
Браслет Petit Joli
Браслет Petit Joli Pasquale Bruni

Італійський ювелірний дім Pasquale Bruni, який отримав світову популярність і є законодавцем моди, кожен свій браслет, кольє, підвіс перетворює на символ досконалості. Це бездоганна гармонія форм у вигляді плавних вигинів, чистих ліній, точених, витончених деталей, доповнена ансамблем з коштовного каміння.

В основі прикрас — благородне біле та рожеве золото, що випромінює м'яке сяйво і має ідеально гладку поверхню. Неймовірно манко та яскраво сяють бездоганно відточені грані діамантів, що покривають браслет Pasquale Bruni коштовним паве. Така інкрустація виглядає одночасно вишукано та елегантно. Це результат симбіозу тонкої ручної роботи та витонченого смаку майстра, який створив коштовну скульптуру, в якій кожна деталь знаходиться на своєму місці.

Весь каталог Pasquale Bruni - це уособлення чарівної жіночності, яка знайшла відображення у формі коштовних пелюсток та золотих квітів. Прагнучи передати всю глибину чуттєвості, чарівності та краси жінки, майстри-ювеліри використовують свій унікальний символ – п'ятилистник, а також окремі листки асиметричної форми.

Pasquale Bruni

Види браслетів Паскуале Бруні

Фантазія творців ювелірного дому невичерпна, що дозволяє їм створювати неймовірно оригінальні, фантазійні форми, що зачаровують жінок у всіх куточках світу. Серед них:

  • Браслети-ланцюжки. Лаконічні, граціозні та ніжні прикраси, що складаються з вишуканого ажурного ланцюжка та центрального елемента у вигляді квітки. Для його виготовлення використано вугільно-чорний онікс, молочно-білий перламутровий агат та інші камені;
  • Браслети-пружини. Ця форма браслета Pasquale Bruni знаходиться на піку моди вже кілька років і не думає втрачати актуальність. Витончений обідок із рожевого золота тонко охоплює жіноче зап'ястя подібно до коштовної спіралі, що переливається, підкреслюючи його унікальність. Кінці спіралі оформлені у вигляді невеликих, прикрашених діамантами квітів-п'ятилистників;
  • Незамкнені обідки. Привертають увагу своєю загадковою незавершеністю, оригінальною витонченою формою. Додатково прикрашаються витонченими вигнутими пелюстками, інкрустованими білими та коньячними діамантами. Залежно від вашого стилю та вподобань можна обрати оформлення у білому чи рожевому золоті. 

На браслет Pasquale Bruni ціна - далеко не головне, що зазвичай цікавить покупця. Адже подарувати цю прикрасу коханій, близькій людині – один із найвищих проявів любові та турботи, спосіб тонко висловити почуття, які складно передати словами.

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Pasquale Bruni в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом