Браслет Luce
Браслет Luce Pasquale Bruni
Каблучка Bon Ton
Каблучка Bon Ton Pasquale Bruni
Каблучка Bon Ton
Каблучка Bon Ton Pasquale Bruni
Каблучка Figlia dei Fiori
Каблучка Figlia dei Fiori Pasquale Bruni
Каблучка Giardini Segreti
Каблучка Giardini Segreti Pasquale Bruni
Каблучка Petit Joli
Каблучка Petit Joli Pasquale Bruni
Каблучка Sensual Touch
Каблучка Sensual Touch Pasquale Bruni
Кольє Petit Joli
Кольє Petit Joli Pasquale Bruni
Кольє Petit Joli
Кольє Petit Joli Pasquale Bruni
Колье Petit Joli
Колье Petit Joli Pasquale Bruni
Сережки Bon Ton
Сережки Bon Ton Pasquale Bruni
Сережки Figlia dei Fiori
Сережки Figlia dei Fiori Pasquale Bruni
Сережки Luce
Сережки Luce Pasquale Bruni
Сережки Petit Joli
Сережки Petit Joli Pasquale Bruni
1 из 10
показати ще
Наверх

Колекції Pasquale Bruni, які представлені в нашому бутіку:

Giardini Segreti
Колекція
Bon Ton
Колекція
Figlia dei Fiori
Колекція
Luce
Колекція
Petit Joli
Колекція
Ton Joli
Колекція

Квітковий сад дорогоцінних емоцій

Гармонія природи і досконалість жіночої краси здобули єдність і знайшли відображення в розкішних коштовностях ювелірного дому Pasquale Bruni, які завоювали сьогодні весь світ. Чуттєві і граціозні дорогоцінні квіти зачаровують неповторними відтінками, сяйвом діамантів, витонченими лініями і плавними вигинами гладкого золота ...

Ювелірний дім Pasquale Bruni сьогодні є законодавцем в світі ювелірної моди. Саме завдяки генію Паскуале Бруні в 90-і роки ХХ століття виник абсолютно новий напрямок під назвою fashion-jewelry. Маестро має здатність з бездоганною точністю передбачати забаганки і настрої модної публіки, притягаючи до свого бренду увагу найстильніших і знаменитіших дівчат планети. Прикраси Pasquale Bruni сьогодні вибирають перші леді, зірки Голлівуду і ікони стилю: Мішель Обама, Амаль Клуні, Орнелла Муті, Наомі Кемпбелл, Дженніфер Лопес ... Адже цій любові неможливо не піддатися!

Pasquale Bruni

Головним джерелом натхнення і основним мотивом знакових колекцій ювелірного дому Pasquale Bruni є квітка з п'ятьма пелюстками. Саме вона є впізнаваним елементом знаменитих колекцій Bon Ton, Figlia dei Fiori ... Крім того, часто саме візерунком з п'ятикутною квіткою прикрашена внутрішня сторона виробів бренду, що є частиною його художнього почерку. За геніальним задумом дизайнерів бренду культовий п’ятилистник тонко доповнює дорогоцінний листок, який став лейтмотивом колекцій Giardini Segreti, Lakshmi, Sensual Touch ... Так, всі колекції бренду ідеально поєднуються між собою, що дозволяє створювати оригінальні, виразні образи, комбінуючи прикраси між собою в самих різних варіаціях.

Почуття прекрасного і делікатна ручна робота італійських ювелірних майстрів дозволяють по-новому побачити й тонко втілити з урахуванням найактуальніших тенденцій унікальні ідеї Паскуале Бруні і його дочки Еудженіо, яка є сьогодні креативним директором і головним дизайнером бренду. Так, з легкої руки Еудженіо Бруні після її подорожі до Індії квітучий сад дорогоцінних емоцій від Pasquale Bruni поповнився знаковою колекцією Lakshmi. «Лакшмі - це краса пелюсток лотоса, танцюючих у салюті на сонці», - говорить сама Еудженія про колекцію. Головний художній символ колекції - витончено вигнута ніжно-рожева пелюстка лотоса - квітки, що традиційно уособлює в індійській культурі чистоту і первозданну красу.

Завдяки постійному творчому пошуку і спадкоємності поколінь дому Pasquale Bruni вдається знову і знову вражати навіть найдосвідченіших цінителів прекрасного, створюючи справжні витвори ювелірного мистецтва! Кожне нове творіння бренду - це торжество елегантності, вишуканості, свіжої класики і тонкого смаку. Чудовий дизайн - стильний і привабливий, а також висока якість виконання made in Italy зробили коштовності Pasquale Bruni воістину унікальними і бажаними в усьому світі. Це прикраси, які вважаються абсолютним must-have в колекції кожної дівчини, будучи культовими і безпомилково впізнаваними в усьому світі.

Офіційним представником ювелірного будинку Pasquale Bruni в Києві, Дніпрі та Харкові є мережа ювелірних бутиків Il Cammeo.

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Pasquale Bruni в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом