Браслет Brera
Браслет Brera Pomellato
Браслет Gold
Браслет Gold Pomellato
Браслет Iconica
Браслет Iconica Pomellato
Браслет Iconica
Браслет Iconica Pomellato
Браслет Mama non Mama
Браслет Mama non Mama Pomellato
Браслет Mama non Mama
Браслет Mama non Mama Pomellato
Браслет Mama non Mama
Браслет Mama non Mama Pomellato
Браслет Mama non Mama
Браслет Mama non Mama Pomellato
Браслет NUDO
Браслет NUDO Pomellato

Коштовний браслет Pomellato – це висока мода, яка спустилася з вершин своєї величі та стала елегантним доповненням повсякденних образів сучасних жінок. Ювелірний дім одним із перших випустив колекцію прикрас прет-а-порте близько 50 років тому, розширивши межі сприйняття коштовностей та дозволивши їм стати більш практичними, функціональними та універсальними.

Творець бренду Pomellato змусив традиційно консервативний світ ювелірної моди прийняти нові правила «гри», за якими досконалість форм та граней коштовних прикрас перестала бути привілеєм обраних та стала надбанням усього світу.

Сьогодні купити браслет Помелато можна та доречно для комбінації з будь-якими образами як урочистими, так і буденними. Естетика цих виробів досконала, вона змінює своїм сяйвом і бездоганністю виконання навколишній простір, наповнюючи дорогоцінним блиском повсякденність та стиль жінки у великому місті. Ці коштовності вже не перший рік перебувають на піку моди. Їх обирають сміливі, неординарні, яскраві жінки, які не соромляться бути у центрі уваги щодня свого життя, не соромляться бути собою! Серед них, до речі, багато знаменитостей із активною соціальною позицією!

Pomellato

Pomellato браслет як центральний елемент сучасної жінки.

Ювелірні вироби цього італійського бренду вражають своїм розмаїттям дизайну та естетичного оформлення. Здається неможливим уявити, що фантазія майстрів може бути настільки багатою і багатогранною. Вона знайшла свій відбиток у знакових колекціях:

  • Brera. Оригінальний браслет Помелато, що складається з великих ланок рожевого золота. Його центральний елемент – застібка у вигляді паве із коньячних діамантів. Особливість прикраси в тому, що її можна носити лицьовою чи зворотною стороною;
  • Mama non Mama. Мінімалістична коштовність, втілення стриманого стилю для справжніх поціновувачів лаконічних витворів мистецтва. Тонкий, вишуканий золотий обруч, доповнений інкрустацією діамантів та центральним каменем (наприклад, перламутром). У цьому браслеті Pomellato гармонійно поєднується зовнішня тендітність та внутрішня сила, як і у кожній сучасній жінці;
  • Sabbia. Ланцюжок ажурного химерного плетіння для зап'ястя, прикрашений елементом круглої форми, сяючим безліччю граней діамантів. З такою прикрасою неможливо залишитися непоміченою.

Купити витончені та стильні браслети Pomellato означає придбати справжній витвір мистецтва, який підкреслить найкращі риси його власниці, стане відображенням її краси, жіночності та бездоганного смаку.

Pomellato
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Pomellato в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом