Браслет Brera
Браслет Brera Pomellato
Браслет Gold
Браслет Gold Pomellato
Браслет Iconica
Браслет Iconica Pomellato
Браслет Iconica
Браслет Iconica Pomellato
Браслет Mama non Mama
Браслет Mama non Mama Pomellato
Браслет Mama non Mama
Браслет Mama non Mama Pomellato
Браслет Mama non Mama
Браслет Mama non Mama Pomellato
Браслет Mama non Mama
Браслет Mama non Mama Pomellato
Браслет NUDO
Браслет NUDO Pomellato
Каблучка Brera
Каблучка Brera Pomellato
Каблучка Brera
Каблучка Brera Pomellato
Каблучка Brera
Каблучка Brera Pomellato
Каблучка Iconica
Каблучка Iconica Pomellato
Каблучка Iconica
Каблучка Iconica Pomellato
1 з 8
показати ще

Колекції Pomellato, які представлені в нашому бутіку:

Nudo
Колекція
Iconica
Колекція
Brera
Колекція
Fantina
Колекція
Sabbia
Колекція

Гордість і ювелірна спадщина Мілана

Ювелірний дім Pomellato - втілення виразної індивідуальності і неординарного підходу до ювелірного мистецтва. Саме Pomellato вперше в ювелірному світі застосував концепцію «прет-а-порте» - представивши елегантні коштовності на кожен день, він став не тільки улюбленим брендом жителів Мілана, а й справжнім законодавцем ювелірної моди у всьому світі, яким залишається і сьогодні - через більш як 50 років.

Багатовікові традиції і успішний досвід в мистецтві перетворення дорогоцінних металів в ювелірні шедеври досягли досконалості в відомих у всьому світі колекціях ювелірного дому Pomellato. Мілан - світова столиця моди - став натхненням для ювелірів бренду, а також тим унікальним місцем, де все починалося і де він продовжує писати свою історію сьогодні, черпаючи натхнення і створюючи трендові коштовності, які підкорюють світ! Сьогодні їх вибирають знаменитості і найсильніші дівчата планети - Анна Делло Руссо, Кьяра Феррані, Джейн Фонда, Кейт Бланшетт, Лора Дерн, Сандра Буллок і багато інших.

Pasquale Bruni

На думку дизайнерів Pomellato, прикраса має бути як красивим, так і функціональним, поєднувати як сучасність, так і вічні цінності! Це принцип, яким бренд завжди керується при створенні своїх унікальних шедеврів. Уже понад 50 років будинок Pomellato - це вибір модних дівчат Мілана, яким важливо бути стильними кожен день, саме тому прикраси бренду комфортні в носінні і ідеально доповнюють повсякденні образи, підкреслюючи смак жінки і її стиль.

Так, будучи квінтесенцією цінностей ювелірного дому Pomellato, знаменита колекція Nudo сьогодні не тільки зберегла свою популярність, а й стала однією з найбільш затребуваних і трендових в ювелірному світі. Іронічна і технічно складна настільки, що і дизайн кільця, і спосіб огранювання каменів захищені авторським правом, Nudo являє собою відверту пишність дорогоцінного каменю, сяючу індивідуальність унікального кольору і грайливість форм ідеальної мінливості і чуттєвої оригінальності. Прикраси колекції відображають свободу бути собою і прагнення наповнювати світ фарбами, незважаючи на традиційні правила і обмеження. Бути неординарною - значить бути унікальною: глибинне людське прагнення, яке за своєю суттю настільки ж яскраве і прекрасне, як і сам дорогоцінний камінь у відомій на весь світ колекції Nudo!

Сьогодні Pomellato - це не тільки те, що чоловік купує для своєї жінки, але і те, що жінка вибирає для себе. Це те, що стає красивим жестом подяки і визнанням в любові самій собі, жестом, який надає впевненість, дарує сили і радість. Будинок Pomellato переконаний, що настав той момент, коли важливо плекати і пропагувати повагу і любов до себе, турботу про себе і збереження індивідуальності поза нав'язаних суспільством стереотипів.

Офіційним представником ювелірного будинку Pomellato в Києві, Дніпрі та Харкові є мережа ювелірних бутиків Il Cammeo.

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Pomellato в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом