Сережки NUDO
Сережки NUDO Pomellato
Каблучка NUDO
Каблучка NUDO Pomellato
Каблучка Iconica
Каблучка Iconica Pomellato
Каблучка M*ama non M*ama
Каблучка M*ama non M*ama Pomellato
Сережки Sabbia
Сережки Sabbia Pomellato
Каблучка Iconica
Каблучка Iconica Pomellato
Каблучка M*ama non M*ama
Каблучка M*ama non M*ama Pomellato
Браслет Sabbia
Браслет Sabbia Pomellato
Каблучка NUDO
Каблучка NUDO Pomellato
Каблучка M*ama non M*ama
Каблучка M*ama non M*ama Pomellato
Каблучка Iconica
Каблучка Iconica Pomellato
Каблучка NUDO
Каблучка NUDO Pomellato
Каблучка Sabbia
Каблучка Sabbia Pomellato
Каблучка NUDO
Каблучка NUDO Pomellato
1 из 4
показати ще
Наверх

Колекції Pomellato, які представлені в нашому бутіку:

Nudo
Колекція
Iconica
Колекція
Brera
Колекція
Sabbia
Колекція

Гордість і ювелірна спадщина Мілана

Ювелірний дім Pomellato - втілення виразної індивідуальності і неординарного підходу до ювелірного мистецтва. Саме Pomellato вперше в ювелірному світі застосував концепцію «прет-а-порте» - представивши елегантні коштовності на кожен день, він став не тільки улюбленим брендом жителів Мілана, а й справжнім законодавцем ювелірної моди у всьому світі, яким залишається і сьогодні - через більш як 50 років.

Багатовікові традиції і успішний досвід в мистецтві перетворення дорогоцінних металів в ювелірні шедеври досягли досконалості в відомих у всьому світі колекціях ювелірного дому Pomellato. Мілан - світова столиця моди - став натхненням для ювелірів бренду, а також тим унікальним місцем, де все починалося і де він продовжує писати свою історію сьогодні, черпаючи натхнення і створюючи трендові коштовності, які підкорюють світ! Сьогодні їх вибирають знаменитості і найсильніші дівчата планети - Анна Делло Руссо, Кьяра Феррані, Джейн Фонда, Кейт Бланшетт, Лора Дерн, Сандра Буллок і багато інших.

Pasquale Bruni

На думку дизайнерів Pomellato, прикраса має бути як красивим, так і функціональним, поєднувати як сучасність, так і вічні цінності! Це принцип, яким бренд завжди керується при створенні своїх унікальних шедеврів. Уже понад 50 років будинок Pomellato - це вибір модних дівчат Мілана, яким важливо бути стильними кожен день, саме тому прикраси бренду комфортні в носінні і ідеально доповнюють повсякденні образи, підкреслюючи смак жінки і її стиль.

Так, будучи квінтесенцією цінностей ювелірного дому Pomellato, знаменита колекція Nudo сьогодні не тільки зберегла свою популярність, а й стала однією з найбільш затребуваних і трендових в ювелірному світі. Іронічна і технічно складна настільки, що і дизайн кільця, і спосіб огранювання каменів захищені авторським правом, Nudo являє собою відверту пишність дорогоцінного каменю, сяючу індивідуальність унікального кольору і грайливість форм ідеальної мінливості і чуттєвої оригінальності. Прикраси колекції відображають свободу бути собою і прагнення наповнювати світ фарбами, незважаючи на традиційні правила і обмеження. Бути неординарною - значить бути унікальною: глибинне людське прагнення, яке за своєю суттю настільки ж яскраве і прекрасне, як і сам дорогоцінний камінь у відомій на весь світ колекції Nudo!

Сьогодні Pomellato - це не тільки те, що чоловік купує для своєї жінки, але і те, що жінка вибирає для себе. Це те, що стає красивим жестом подяки і визнанням в любові самій собі, жестом, який надає впевненість, дарує сили і радість. Будинок Pomellato переконаний, що настав той момент, коли важливо плекати і пропагувати повагу і любов до себе, турботу про себе і збереження індивідуальності поза нав'язаних суспільством стереотипів.

Офіційним представником ювелірного будинку Pomellato в Києві, Дніпрі та Харкові є мережа ювелірних бутиків Il Cammeo.

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Pomellato в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом