Браслет Face Сube
Браслет Face Сube Recarlo

Браслет від італійського бренду Recarlo – це ода красі, витонченості та чуттєвості, написана творцями знаменитого ювелірного дому. Його історія налічує понад півстоліття, протягом якого шедеври, створювані майстрами, стали відомі усьому світу, а майстерність передавалась від батьків дітям разом із сімейними цінностями. Сьогодні Рекарло – це новатор та законодавець ювелірної моди, зразок досконалості та неповторного, бездоганного стилю.

Наш сайт Recarlo прикраси представляє у всьому розмаїтті колекцій та моделей. Кожен виріб упізнаваний, адже унікальний почерк майстрів неможливо ні з чим порівняти чи сплутати. В основі кожної колекції – улюблений камінь ювелірного дому – білий діамант. Різні варіації, форми, способи огранки цих коштовних каменів дозволяють створювати неповторні комбінації.

Так браслет Рекарло - це уособлення витонченості, грації, вишуканості. Він є елегантним аксесуаром, що ніби обіймає ніжне жіноче зап'ястя своїм шляхетним сяйвом. По всьому колу його прикрашено білими або чорними діамантами, що переливаються бездоганними гранями від кожного руху руки жінки, що його одягає. В якості оправи - біле золото. Це вишуканість і досконалість, виражена мінімалістичними, лаконічними прийомами, які вважаються вершиною ювелірної майстерності італійської школи.

Recarlo

Особливості браслета Recarlo

  • Висока якість та бездоганна огранка діамантів. Ця ознака відрізняє всі коштовності бренду. Для їх створення застосовуються алмази, що відповідають найсуворішим стандартам якості в галузі гемології. Після цього вони проходять процес високоточної огранки, що дозволяє створювати унікальні, неповторні камені, що ідеально підбираються для створення прикрас за кольором, вагою, чистотою, грою.
  • Мінімалістичний дизайн. Лаконічні по оформленню, але при цьому досконалі браслети Рекарло можна носити на руці не по одному, а по кілька, формуючи ідеальний ансамбль сліпучого світла та чистого сяйва.
  • Гармонійне поєднання традицій та інновацій. Подібно до стародавніх італійських ремісників наші майстри створюють свої витвори мистецтва вручну. Однак у роботі їм допомагають сучасні технології, що дозволяють довести геометрію форм та поєднання пропорцій до ідеалу.

Купити браслет Recarlo – означає придбати знакову прикрасу, символ елегантності та витонченого стилю. Він настільки органічний та самобутній сам по собі, що зможе вписатися у будь-який образ від повсякденного до урочистого. Завдяки цьому він зможе радувати свою власницю щодня, наповнюючи її життя вишуканим та вічним сяйвом любові, краси і щастя.

Recarlo
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Recarlo в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом