Намисто Pearl
Намисто Pearl Recarlo

Італійський ювелірний дім Recarlo відомий насамперед своїми прикрасами з діамантів, що стали візитівкою бренду. Проте особливе місце у сяючому розмаїтті виробів займає намисто Рекарло. Тут як центральний елемент використовується інша, не менш прекрасна, коштовність - білі перлини. З ідеально гладких, круглих намистин ювеліри зібрали досконалу у своїй простоті та витонченості коштовну нитку, яка ідеально лягає на жіночу шию, підкреслюючи її витонченість, граційність, ніжність вигинів.

В прикрасах Recarlo намисто з перлів є відображенням класики поза часом, яка була актуальною сто років тому і виглядає стильно та сучасно в наші дні. Адже досконалість форм, бездоганність виконання та стримана елегантність не можуть вийти з моди. Вони залишаються в тренді завжди, тому що кожна жінка хоче проявити свій бездоганний смак, витонченість та жіночність за допомогою подібного витвору ювелірного мистецтва.

Намисто із перлин від Recarlo у колекції Pearl

Своїми шедеврами ювеліри бренду спростовують думку, що перли підходить тільки зрілим жінкам і нареченим. Створена майстрами колекція Pearl – це, перш за все, лаконічність та мінімалізм, високий стиль та унікальність, що знаходяться на піку популярності у XXI столітті. Простота без зайвого нагромадження деталей не відволікає від головного – перламутрового м'якого сяйва бездоганних перлів в обрамленні благородного білого золота. Таке оформлення підкреслює ідеально продуманий стиль жінки у будь-якому віці.

Recarlo

В оригінальній колекції Pearl намисто Рекарло представлене з витонченими сережками-пусетами та каблучкою, в якій велика перлина прикрашена вишуканими обіймами паве із діамантів. Поєднання цих коштовностей у єдиному ансамблі дозволить створити

  • ефектний, неповторний образ;
  • що привертає загальну увагу магією чарівності та позачасової елегантності.

Відмінна риса прикрас Recarlo в тому, що таку коштовність можна приурочити до будь-якої нагоди. Лаконічні та прекрасні перлини у шедеврах із колекції Pearl будуть доречними і на світському рауті, і в офісі, і на вечірці. Вони дозволяють жінці підкреслювати свою красу та індивідуальність, бути ніжною, стильною, елегантною у повсякденному житті.

Кожне намисто Recarlo є унікальним, тому що створюється вручну. Тому в ціни на Recarlo включені не тільки коштовні камені та метали, в них закладено безцінну майстерність італійських ювелірів, їх фантазію, натхнення, а значить, і частинку душі.

Recarlo
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Recarlo в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом