Сережки Anniversary love
Сережки Anniversary love Recarlo
Сережки Anniversary
Сережки Anniversary Recarlo
Сережки Anniversary love
Сережки Anniversary love Recarlo
Сережки Anniversary love
Сережки Anniversary love Recarlo
Сережки Maria Tereza
Сережки Maria Tereza Recarlo
Серьги Anniversary
Серьги Anniversary Recarlo
Серьги
Серьги Recarlo
Сережки Mafalda
Сережки Mafalda Recarlo
Сережки Facecube
Сережки Facecube Recarlo
Сережки Anniversary love
Сережки Anniversary love Recarlo
Сережки Anniversary
Сережки Anniversary Recarlo
Сережки Anniversary
Сережки Anniversary Recarlo
1 из 5
показати ще
Наверх

У коштовному розмаїтті колекцій ювелірного дому Recarlo сережки займають особливе місце, оскільки користуються популярністю у жінок у всьому світі. Яка модниця не хотіла б відтінити риси обличчя блиском дорогоцінного каміння, що надає особливої чарівності, благородства та харизми.

Для своїх прикрас майстри-ювеліри Рекарло вже понад 50 років обирають найкращі у світі діаманти - камені, що вважаються королями ювелірного світу. Для виготовлення коштовностей ретельно відбирається кожен алмаз за чистотою та кольором. Гармонійним доповненням сяйва гостро відточених граней каміння служить біле золото, гладке, ідеально відполіроване, що створює плавні контури та вигини.

На Recarlo сережки ціна включає не тільки вартість коштовних каменів та благородних металів, але й виняткову роботу, натхнення та фантазію творця. Кожен виріб бренду є унікальним шедевром, створеним майстром вручну. Тому він неповторний, унікальний у своєму роді.

Вишукані сережки Recarlo: багатство форм та неймовірне сяйво

Незважаючи на те, що каталог Recarlo включає величезну кількість моделей, кожна відрізняється своїм стилем, дизайном, оформленням. Тут знайдеться витончене обрамлення образу для жінки з найвибагливішим смаком.

Recarlo

Пусети Recarlo – мініатюрні сережки, які притягують увагу своїм сяйвом, вражаючи чарівним магнетизмом. У колекції Anniversary вони представлені у вигляді

  • зворушливих та ніжних прикрас з діамантами класичної круглої форми, глибоких, як небо;
  • сердець та квітів;
  • милих гвоздиків округлої форми.

У прикрасах колекції Sofia вражає розсип сліпучого дорогоцінного каміння, що надихає своїм сяйвом. А пусети Maria Tereza запам'ятовуються точною геометрією квадратної оправи великого діаманта.

Для романтично налаштованих жінок у каталозі Recarlo можна купити сережки у формі діамантової доріжки. Неймовірною привабливістю, досконалістю виконання відрізняються прикраси Anniversary, які точно нагадують прозорий сяючий водоспад, що стікає від мочки вуха вздовж шиї до плеча. Не менш привабливо виглядають оригінальні сережки колекції Eternity - вигнутої форми. Ексцентричні сережки з чорних діамантів неодмінно сподобаються сміливим і неординарним дівчатам.

Вражаючі формою та дизайном сережки Recarlo – це вишукані та приголомшливо ефектні прикраси, найкращий подарунок, який можна зробити близькій людині. Саме такі коштовності передаються у спадок дітям та онукам як сімейна цінність – цінність на всі часи.

Recarlo
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Recarlo в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом