Кольє Princess Flower
Кольє Princess Flower RobertoCoin
Кольє Princess
Кольє Princess RobertoCoin
Каблучка Venetian Princess
Каблучка Venetian Princess RobertoCoin
Браслет Pois Moi Diamonds
Браслет Pois Moi Diamonds RobertoCoin
Сережки Princess Flower
Сережки Princess Flower RobertoCoin
Браслет Pois Moi
Браслет Pois Moi RobertoCoin
Сережки Princess Flower
Сережки Princess Flower RobertoCoin
Каблучка Pois Moi Luna
Каблучка Pois Moi Luna RobertoCoin
Браслет Pois Moi
Браслет Pois Moi RobertoCoin
Сережки Venetian Princess
Сережки Venetian Princess RobertoCoin
Сережки Princess
Сережки Princess RobertoCoin
Кольє Princess Flower
Кольє Princess Flower RobertoCoin
Кольє Roman Barocco
Кольє Roman Barocco RobertoCoin
Сережки Roman Barocco
Сережки Roman Barocco RobertoCoin
1 из 3
показати ще
Наверх

Колекції Roberto Coin, які представлені в нашому бутіку:

Princess Flower
Колекція
Pois Moi
Колекція
Rock and Diamonds
Колекція
Venetian Princess
Колекція

Поезія мовою золота

«Креативність - в цікавості. Мій стиль - це змінювати стиль. Я хочу створювати те, чого я ніколи раніше не бачив. Якщо це вже існує в природі, то мені не цікаво », - каже про свою філософію маестро Роберто Коін.

Венеціанець Роберто Коін - один з найбільш впливових світових ювелірів і, безумовно, засновник одного з найбільш відомих на світовій арені італійських брендів. Власне виробництво було створено їм ще в 1977 році, але бренд Roberto Coin був заснований в 1996 році. Темпи його розвитку перевершили всі очікування: всього через чотири роки, у 2000 році, Roberto Coin посідає сьоме місце серед найпопулярніших ювелірних брендів в США. Зовсім скоро ювелірний Дім Roberto Coin стає брендом «номер один» на італійському ринку, отримуючи безліч перемог ... У 2019 ювелірний Дім завоював нагороду THE TOWN & COUNTRY JEWELRY AWARDS в категорії «Gold Designer of the Year» з колекцією Sauvage Privé.

Pasquale Bruni

Дизайн ювелірних прикрас від італійського Дому Roberto Coin буде до вподоби тій, що йде в ногу з часом і завжди прагне бути в тренді. Почерк Roberto Coin пізнаваний, але бренд ніколи не стоїть на місці, постійно експериментуючи і вражаючи поєднанням стилів і розмаїттям форм! Сміливі та інноваційні рішення Roberto Coin, часом ризиковані, продиктовані природною пристрастю до відкриттів і нових досягнень, нескінченною спрагою жити і любити, справжнім зачаруванням жіночою сутністю. У своїй творчій історії Роберто Коін відкривається нам через справжнє мистецтво. Його творіння говорять про життя: любов, романтику, емоції! Красномовство зайве, коли говорить золото!

Відмінною особливістю і, свого роду, візитною карткою бренду Roberto Coin є рубін, який кріпиться на внутрішній стороні прикрас. За легендами, коли рубін торкається шкіри, це приносить удачу у всіх справах і щастя в житті. Рубін вважається досить сильним і таємничим каменем, і саме за ці властивості Роберто Коін зробив його символом бренду.

Сьогодні прикраси ювелірного Дому Roberto Coin представлені на Віа Нацьонале в Римі, на площі Сан-Марко у Венеції і більш ніж в 1200 кращих бутиках по всьому світу. Головний офіс компанії знаходиться в італійському місті Віченца, золотий столиці Італії, а американська філія компанії Roberto Coin Inc. розташовується в Нью-Йорку на знаменитій П'ятій Авеню.

Купити прикраси Roberto Coin в Дніпрі Ви можете в ювелірному бутіку Il Cammeo, який є офіційним представником бренду.

Всі колекції - на офіційному сайті бренду:

https://en.robertocoin.com

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Roberto Coin в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом