Браслет
Браслет Zancan
Браслет
Браслет Zancan
Браслет
Браслет Zancan
Браслет
Браслет Zancan
Браслет
Браслет Zancan
Браслет
Браслет Zancan
Браслет
Браслет Zancan
Браслет Ceramik 925
Браслет Ceramik 925 Zancan
Браслет Ceramik 925
Браслет Ceramik 925 Zancan
Браслет Eternity
Браслет Eternity Zancan
Браслет Nautica
Браслет Nautica Zancan
Браслет Power
Браслет Power Zancan
Браслет Power
Браслет Power Zancan
Браслет Power
Браслет Power Zancan
Браслет Power
Браслет Power Zancan

Італійський ювелірний дім Zancan браслети випускає порівняно недавно, з 1990 року. Однак за цей час він набув широкої популярності, став упізнаваним у всьому світі завдяки неординарному та беспрецедентному підходу до створення дорогоцінних прикрас для чоловіків. 

Завдяки творінням бренду Zancan ювелірні вироби перестали бути виключно прерогативою жінок та стали невід'ємною частиною чоловічого світу.

У своїй творчості майстри бренду проголошують відмову від встановлених кордонів, компромісів, руйнують рамки й стереотипи, дозволяючи чоловікам по-новому проявляти себе та бути вільними у вираженні індивідуальності. 

Одним із ключових символом бренду є «троянда вітрів» - втілення мужності, хоробрості, спраги пригод.

Тому носити браслет Zancan бажають сміливі чоловіки, які прагнуть підкреслити свою індивідуальність, створити ексклюзивний, неповторний стиль, виділитися із загальної маси. Це сміливі, неординарні, яскраві персони, які досягли успіху і можуть дозволити собі жити за своїми правилами.

Незалежно від ціни на Zancan браслети та інші прикраси бренду залишаються на піку популярності, тому що чоловіки прагнуть бути елегантними та стильними не менше, ніж жінки.

Zancan

Особливості браслетів Zancan

Серед прикрас інших ювелірних домів вироби бренду відрізняє неповторний, відомий дизайн. Через металевий блиск, сяйво граней коштовного каміння, чіткість пропорцій, точність форм майстри передають силу, мужність, стриману чарівність і привабливу харизму. 

Це істинно чоловічий стиль, який не має нічого спільного з плавністю ліній та граційністю жіночих прикрас. Для нього характерно:

  • Унікальне поєднання матеріалів. Поряд із золотом, сріблом та коштовними каменями (діамантами, сапфірами) при виготовленні виробів бренду застосовуються матеріали зі світу важкої промисловості: сталь, титан, кераміка, кевлар, каучук. Це робить Zancan браслет чоловічий ексклюзивним всюди - в Україні, Європі та всьому світі;
  • Єдність традицій та інновацій. Вироби бренду створюються майстрами вручну. Проте виробництво передбачає застосування сучасних технологій і устаткування для реалізації найскладніших технічних рішень, впроваджених у дизайн прикрас. Завдяки цьому їх відрізняє точна геометрія, найвища якість обробки металів та каміння, гармонія пропорцій.

Кожен браслет Zancan знаходиться у авангарді високої чоловічої ювелірної моди. Тепер дарувати ювелірні вироби можна не лише прекрасним жінкам, а й стильним, сильним чоловікам із бездоганним смаком.

Zancan
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Zancan в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом