Каблучка
Каблучка Zancan

Увірвавшись в ювелірну індустрію у 1990 році, засновник бренду Zancan - Робертіно Занкан почав сміливо встановлювати нові правила у моді на коштовні прикраси. Його основною метою стала необхідність показати, що Zancan каблучки та інші прикраси можуть стати повноцінним доповненням образу сучасного, успішного чоловіка, а часто і взагалі центральним його елементом.

Поява бренду ознаменувала нову епоху, в якій чоловічі прикраси стали на один рівень популярності та попиту з жіночими. Вони дозволили представникам сильної статі виявляти свою індивідуальність, яскравий стиль, підкреслювати силу, успіх, статус за допомогою ювелірних виробів із бездоганною якістю виконання.

Незабаром чоловіча каблучка Zancan стала символом високої моди у світі прикрас для чоловіків. Ювелірним домом було випущено цілу низку колекцій, кожна з яких здобула популярність і любов у представників сильної статі. Ці вироби проголошують нову естетику чоловічої краси та елегантності, дозволяють з іншого боку поглянути на стиль.

Каблучка Zancan: поєднання непоєднуваного

Зрозуміло, що заради створення особливих прикрас для сильної статі потрібен кардинально інший підхід, ніж до створення жіночих коштовностей. І майстрам ювелірного дому Zancan вдалося його віднайти. Досконалість виконання, чітка геометрія форм, жорсткість ліній дозволяють підкреслити мужність, внутрішній стрижень, націленість на успіх, властиві найкращим представникам чоловічої половини людства.

Zancan

Один із найважливіших моментів в оформленні каблучок Zancan – вибір матеріалів. Тут ювеліри перевершили всі очікування ринку і зуміли гармонійно об'єднати, здавалося б, несумісні дорогоцінні та технологічні текстури. Для виготовлення елементів прикрас застосовані:

  • благородні метали: золото - рожеве, жовте та біле, а також срібло;
  • діаманти, сапфіри, шпінель найвищої якості та якості огранки;
  • медична сталь, титан із напиленням різних кольорів;
  • кераміка, силікон, каучук, вуглеводне волокно.

Всі ці традиційні та інноваційні матеріали дозволяють створювати ексклюзивні вироби, які неможливо знайти у колекціях інших ювелірних домів. Купити каблучку Zancan означає придбати справжнє втілення чоловічої краси, відображене в міцності сталі та титану, м'якому сяйві золота та срібла, вигострених, точних гранях діамантів та сапфірів. Ніколи ще прикраси для чоловіків не були настільки елегантними і водночас брутальними, як ті, що створив італійський бренд Zancan.

Zancan
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Zancan в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом