Браслет
Браслет Zancan
Браслет
Браслет Zancan
Браслет Ceramik 925
Браслет Ceramik 925 Zancan
Браслет Ceramik 925
Браслет Ceramik 925 Zancan
Браслет Nautica
Браслет Nautica Zancan
Каблучка
Каблучка Zancan

Колекції Zancan, які представлені в нашому бутіку:

Ceramic 925
Колекція
Nautica
Колекція

Стильні прикраси з чоловічим характером

Серед пагорбів Віченци, в Понте ді Нанто, народжуються ювелірні шедеври компанії Zancan, заснованої в 1990 році Робертіно Занканом, який проявив свій глибокий інтерес до світу чоловічих коштовностей, створив дивовижні і динамічні аксесуари, які надають чоловікові особливу індивідуальність.

Завдяки таланту засновника, його компетентності і наполегливості, був створений абсолютно новий за концепцією бренд, який незабаром заслужив світове визнання. Його палаюче і виблискує натхнення ніколи не припиняє відображатися в ідеях, які завжди оригінальні, дивують формою і пропозиціями. Ніяких обмежень, ніяких правил, ніяких компромісів і відповідностей стандартам!

Pasquale Bruni

Сьогодні Zancan - бренд класу люкс. Одягнувши прикрасу Zancan, ви ніколи не залишитеся непоміченим. Багатобарвна палітра дорогоцінних і напівкоштовних каменів, білі, жовті, чорні діаманти, поєднання білого, жовтого, рожевого золота, титану і каучуку - основні характеристики бренду. Коштовності Zancan засновані на комбінації: майстерність високого рівня і безперервні інвестиції в ультрасучасні технології.

Команда професіоналів ретельно продумує кожен крок виробничого процесу, починаючи від обробки матеріалів, і закінчуючи делікатною роботою з дорогоцінними каменями. Засновник, керівник, дизайнер, а також життя і душа ювелірної компанії - Робертіно Занкан почав свою кар'єру з чітко поставленої мети: створення лінії чоловічих коштовностей і аксесуарів, які зможуть передати всі сторони чоловічої індивідуальності, відобразити елегантність і енергетику, відповідні різноманітним життєвим моментам і емоціям .

Робертіно Зaнкaн порушує правила, прагнучи піти від буденного, дарує частинку витонченої неповторною краси. Притаманні йому відчуття гармонії, балансу і прекрасного проявляються у всьому, до чого торкається рука майстра. Ювелірні вироби Zancan представляють собою новий сплав багатовікового досвіду ремісників ювелірної справи з ультрасучасним устаткуванням і технологіями обробки металу і каменю. Купити прикраси Zancan в Дніпрі ви можете в ювелірному бутіку Il Cammeo.

Всі колекції - на офіційному сайті бренду:

http://www.zancangioielli.com/

Pasquale Bruni
Професійна консультація гемолога
Підбір прикрас Annamaria Cammilli в наших бутіках
Консультація гемолога
Вас також можуть зацікавіти
Консультація гемолога
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваш кошик порожній!
Ви успішно
відправили заявку
Ми передзвонимо Вам
найближчим часом